עו"ד חשוד שהתעלל באשתו השוטרת במשך 10 שנים

משטרת חיפה הוזעקה אמש לדירת עו"ד בחיפה, בעקבות צעקות אישה שנשמעו מתוכה. כשהגיעו לדירה הם נדהמו לגלות את חברתם לעבודה מוכה וחבולה ועצרו את הבעל בחשד לתקיפתה. האישה סיפרה כי היא סובלת כבר 10 שנים מהתעללות מצד בעלה, אך חששה לספר על כך לחבריה בתחנה

עורך דין מחיפה נעצר הלילה בחשד לתקיפת אשתו, שוטרת באחת היחידות של המחוז הצפוני. השוטרים שהגיעו למקום נדהמו לגלות כי האישה היא חברתם לעבודה שסובלת כבר עשר שנים מנחת זרועו של הבעל.

שכנים ששמעו את זעקותיה של האישה, הזעיקו את השוטרים לדירת הזוג, שם שהו באותה עת גם שני ילדיהם של בני הזוג בני ארבע ושש. כשהגיעו לדירה, מצאו את האישה חבולה, כשהיא סובלת משבר בידה ומפגיעות בצוואר ובראש.

הבעל בן ה-40 נעצר מיד ונלקח לחקירה בתחנת המשטרה בחיפה. במקביל לחקירתו, אשתו השוטרת הגישה תלונה נגדו בתחנה, ממנה עלה כי הוויכוחים נעו סביב נושאים כספיים וסירובה לשתף את הבעל האלים במצב חשבון הבנק שלה.

הבעל מכחיש בחקירתו את המעשים המיוחסים לו. למרות שהדוח הרפואי מבית החולים העיד על שברים באצבעות שנגרמו לאישה, הוא טען שהוויכוח היה מילולי בלבד ולא גלש לפסים אלימים. בהמשך היום יובא עורך הדין לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק