פ"ת: צעירה נרצחה לעיני בנה בן ה-3

מסרט עלמו בת 20 נדקרה אמש למוות בכניסה לבניין מגוריה, לאחר שחזרה מתחנת המשטרה שם הגישה תלונה על בעלה לשעבר. ע"פ החשד הוא ארב לה בחדר המדרגות ודקר אותה למוות לעיני בנה הפעוט. המשטרה: האישה התבקשה לא לעזוב את התחנה ללא ליווי. צפו בשיחזור הרצח

חשד לרצח מזעזע בתוך המשפחה: צעירה בת 20 נדקרה אמש למוות בפתח תקווה אל מול עיני בנה הפעוט. על פי החשד בעלה לשעבר הוא שרצח אותה, לאחר שחזרה מביתה מתחנת המשטרה שם הגישה תלונה על איומים מצידו.

בעלה לשעבר של מסרט עלמו שיחזר לפנות בוקר את המעשה והודה ברצח בת-זוגו לשעבר. החשוד במעשה, בן 24, נעצר לאחר הרצח לאחר שנמצא רוכן מעל גופתה של עלמו. מהמשטרה נמסר כי כבר בשנה שעברה הגישה נגדו עלמו תלונה בגין איומים ותקיפה.

סמוך לשעה 22:00 הוזעקו כוחות משטרה גדולים ואנשי מד"א לבניין מגורים ברחוב ההגנה בפתח תקווה בעקבות דיווחים של שכנים שהתלוננו על צעקות וזעקות רמות. בכניסה לבניין נמצאה מסרט עלמו, בת 20ללא רוח חיים, מתבוססת בדמה כשסימני דקירות ניכרים בכל חלקי גופה.

צוות של מד"א-ירקון ניסה עוד לבצע בצעירה החייאה, אולם נאלץ לקבוע את מותה במקום תוך זמן קצר. "זהו אירוע קשה ומחריד", סיפר לחדשות 2 מוטי בוקצין, מתנדב זק"א שהגיע בין הראשונים לזירת הרצח, "מצאנו אותה מתבוססת בתוך שלולית דם".

המשטרה: האישה התבקשה להישאר בתחנה

בן זוגה של הנרצחת בן 24 נמצא רוכן מעל גופתה בחדר המדרגות. במשטרה מיהרו לעצור אותו כחשוד המרכזי ברצח, כשעל פי החשד הוא ארב לה בכניסה למבנה ואז דקר אותה מספר דקירות בפלג גופה העליון - אל מול עיני בנה בן ה-3. הפעוט עצמו הועבר לטיפול רשויות הרווחה בעיר.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הצעירה עשתה את דרכה מתחנת המשטרה המקומית שם הגישה תלונה נגד בן-זוגה לשעבר. על פי החשד הוא המתין לה עד ששבה ואז התנפל עליה ודקר אותה למוות.

"שמעתי צעקות כאילו שוחטים מישהו", מספרת צעירה שנמצאה סמוך למקום בזמן הרצח. לדבריה תחילה היתה בטוחה כי זאת אישה שננשכה על ידי כלב, אך רק אחר כך הבינה למעשה את המקרה הטרגי שאירע.

מפקד תחנת משטרת פתח תקווה אמר לאחר המקרה: "האישה התבקשה להמתין בתחנה אך עזבה את המקום על דעת עצמה". גורמים במרחב שרון במשטרה הוסיפו גם הם כי האישה התבקשה לא לעזוב את המקום ללא ליווי שוטרים, אך הלכה מהמקום למקות זאת.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק