קצין צה"ל חשוד בתקיפת נשים באמצע הרחוב

שתי נשים הגיעו לפנות בוקר לתחנת המשטרה ברמלה והתלוננו על צעיר שנגע באבריהן האינטימיים במרכז העיר ונמלט מהמקום. בעקבות תיאור שמסרו שתי הנשים, המשטרה עצרה חשוד בביצוע המעשים: קצין צה"ל מיחידה סודית, בן 22, שמכחיש כל קשר לביצוע המעשים

קצין צה"ל נוסף, הפעם קצין ביחידה סודית של הצבא, נעצר הבוקר בחשד לביצוע מעשים מגונים. לפנות בוקר התקבלה תלונתן של שתי נשים מרמלה, בחשד שגבר זר נגע באבריהן האינטימיים במרכז העיר רמלה, ונמלט מיד מהמקום.

הנשים מסרו תיאור מדויק של החשוד, והשוטרים הצליחו לעצור אותו זמן קצר לאחר שביצע את המעשים. הקצין, בן 22 ממודיעין, מכחיש כל קשר לביצוע המעשים. "נעשו במהלך החקירה מחדלים רבים", אמר בא-כוחו של החשוד, עו"ד גיורא זילברשטיין, שהוסיף כי "מדובר בקצין מצטיין".

בית משפט השלום ברמלה האריך את מעצרו של החשוד ביומיים נוספים, ובמקביל נענה לבקשת המשטרה להטיל צו איסור פרסום גורף על פרטי החשוד.

קצין צה"ל נאשם בהטרדה של 4,000 קטינות

בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד אייל נחום, עתודאי וקצין צה"ל, בגין הטרדה מינית ומעשי אונס שביצע בקטינות אותן הכיר ברשת האינטרנט. האישום עולה כי ב-4 שנים האחרונות קיים הנאשם קשר עם קטינות באמצעות הצ'אט באתר "שוקס", המשמש ילדים ובני נוער, תוך שהוא מציג עצמו כבן 15-16.

במהלך השיחות הרבה הנאשם בכתיבה של תכניים מיניים, ביקש מחלק מהקטינות להפעיל מצלמה והנחה אותן כיצד לגעת בגופן. בשניים מהמקרים סחט הנאשם בנות 12 באיומים בפגיעה בשמן הטוב, וזאת כשאיים שיפיץ ברשת תמונות שלהן בעירום אם לא יענו לדרישותיו השונות.