י-ם: חרדים ניסו לתלוש מסכים מקירות הדואר

2 מפגינים נעצרו היום בסניף הדואר ברחוב הבוכרים בירושלים, לאחר שהגיעו לסניף והתפרעו שם כנגד מסכי הטלוויזיה שתלויים על הקירות - ומשדרים מבזקי חדשות. לטענת המתפרעים, במבזקים יש תוכן שאינו צנוע ו"דברי שחץ". הם גם ריססו גרפיטי על הקירות החיצוניים של הסניף

החרדים אומרים "לא" לחדשות: מספר מתפרעים חרדים הגיעו הבוקר לסניף הדואר ברחוב הבוכרים בירושלים, הממוקם בלב שכונה חרדית בעיר, ודרשו לנתק מהחשמל מספר מכשירי טלוויזיה שתלויים על קירות הסניף. על פי החשד, הם ניסו גם לגרום להם נזק.

הסיבה למחאה החרדית שהיא שמסכי הטלוויזיה בסניף משדרים מבזקי חדשות, ולטענת המתפרעים מדובר ב"דברי שחץ". לדבריהם, במבזקים ישנם מסרים או מידע שאינו צנוע מספיק. המפגינים גם ריססו את זגוגיות הסניף בכתובות נוסח "סוף לתמונות השחת". לאחר שהתפתח עימות במקום, במהלכו הותקפו גם שני מאבטחי הסניף, הגיעו כוחות משטרה והרגיעו את הרוחות.

השוטרים עיכבו לחקירה 2 מתפרעים שעל פי החשד ניסו לפגוע במכשירים עצמם. על פי עדויות תושבי השכונה, בעבר התנהל משא ומתן בינם לבין הנהלת סניף הדואר בנוגע להסרת מבזקי החדשות. אך כאשר הדבר לא צלח, הגיעו היום התושבים כדי לקחת את החוק לידיים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק