הסטטוס בפייסבוק רמז על פרשת הרצח וההתאבדות?

אוהד רוזנברג, שרצח על פי החשד את חברו אליהו אברמן והתאבד, ייתכן ורמז ככל הנראה על העומד לבוא בדף שלו ברשת הפייסבוק. "אלך איתו עד השמיים", כתב לאדם לו קרא "אחי", תוך שהוא מעטר בתמונות של מטוסים שעולים השמיימה. רוזנברג ואברמן הובאו למנוחות. במקביל: המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות המקרה

איש מחבריו של אוהד רוזנברג לא העלה בדעתו כי מה שהתרחש אמש בשדרות יהודית בת"א עלול לקרות. רוזנברג רצח על פי החשד את חברו אליהו אברמן בן ה-19, ולאחר מכן התאבד. למרות אי הבהירות שאופפת את הפרשה, אפשר אולי לקבל מספר רמזים על הדיכאון בו היה רוזנברג שרוי לפני הטרגדיה - מדף הפייסבוק שלו.

"עד השמיים אני הולך אחרי", כתב בשורת הסטטוס, כאשר יום קודם לכן הוסיף תמונה של מטוסים בשמיים והקדיש אותם לאדם אותו כינה "אחי". בנוסף, החל מיום שני האחרון אפשר לראות כי שורות הסטטוס שלו מוקדשות לטקסטים בעלי נטיות אובדניות, כאשר השמיים מוזכרים שם לא אחת, גם בתמונות וגם במילים.

רוצים לקבל עדכונים כשתהיה התפתחות בחקירה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במגזר שוללים קשר רומנטי בין השניים

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות מותם של השניים, שהובאו אחר הצהריים למנוחות. על פי ההערכות, שלף רוזנברג את אקדחו האישי וירה באברמן שני כדורים, לאחר מכן ירה בעצמו שבעה כדורים ומת.

למרות שהמשטרה חושדת כי בין השניים היה קשר אישי רומנטי, מה שהיווה את המניע לרצח, במגזר החרדי בוחרים להתעלם מההערכות הללו. ההערכות במגזר מדברות על סכסוך כספי שהביא את רוזנברג לרצוח את חברו.