החשוד ברצח הקשישה: השיפוצניק

ישראל אפרתי, שעשה עבודות שיפוצים בביתה, חשוד שרצח את רחל שניידר, בת 76, לפני שבועיים וגנב מהכספת שהייתה בבעלותה. אפרתי הוא גם חברו הטוב ביותר של בנה של שניידר. בית המשפט צפוי להגיש נגדו בימים הקרובים כתב אישום בגין רצח

רחל שניידר, תושבת רחובות בת 76, נמצאה לפני כשבועיים ללא רוח חיים בביתה, לאחר שנרצחה במהלך שוד אלים. היום הותר לפרסום כי החשוד ברצח הוא ישראל אפרתי, בן 59, שיפוצניק במקצועו, שביצע עבודות שיפוצים בביתה של שניידר ז"ל. אפרתי המוכר למשטרה, הוא אחד מחבריו הטובים של בנה.

בנה של רחל שהגיע באותו ערב לדירתה מצא את גופת אמו והזעיק מיד את המשטרה. השוטרים שהגיעו לדירתה של שניידר ברחוב רוזנסקי בעיר, מצאו אותה ללא רוח חיים, כשעל גופה סימני מאבק.

כוחות מגן דוד אדום שהגיעו לזירת הרצח, קבעו את מותה במקום. מבדיקה שנערכה התגלה גם כי מהכספת שהייתה בביתה נלקחו 2,000 שקלים.

מחקירה ראשונית שבוצעה בשטח עלתה ההנחה כי השוד והרצח בוצעו על ידי אדם שהכיר היטב את הזירה והקורבן. במשטרה חושדים כי אפרתי ידע מה הוא מחפש, מכיוון שביצע עבודות שיפוצים בבית. להפתעת השוטרים אפרתי נותר בקור רוח לאחר הרצח ואף ביצע קניות בשוק.

שעות ספורות לאחר הרצח, אותר ונעצר אפרתי. במהלך חקירתו הוא הכחיש את המיוחס לו ומסר גרסת אליבי בה הרחיק עצמו מהמעשה. היום צפוי בית המשפט להאריך את מעצרו ובימים הקרובים להגיש נגדו כתב אישום בגין רצח.

החשוד ברצח הקשישה: חבר של בנה

רוצים לקבל עדכונים כשתהיה התפתחות בחקירה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק