"אברמן נורה 7 פעמים מטווח קצר"

במכונית שבה נמצאו גופות שני בחורי הישיבה אמש בת"א נמצא אקדחו האישי של אוהד רוזנברג, שירה על פי החשד באברמן בן ה-19 והתאבד. הבוקר הודיעה המשטרה: נשחרר את הגופות לקבורה ללא נתיחה לאחר המוות

חקירת מותם של שני הצעירים שנמצאו ירויים אמש בתל אביב נמשכת גם הבוקר, וככל שעוברות השעות נראה שרב הנסתר על הגלוי. במשטרה שקלו תחילה להעביר את הגופות לנתיחה שלאחר המוות, אולם הוחלט לבסוף לוותר על ההליך - לשמחת המגזר החרדי. לדברי משטרת תל אביב מדובר בהחלטה שהתקבלה מסיבות מקצועיות בלבד.

רוצים לקבל עדכונים כשתהיה התפתחות בחקירה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קרובים של השניים מספרים שאוהד רוזנברג בן ה-31, שירה למוות על פי החשד באליהו אברמן בן ה-19, שימש כנהגו האישי של אברמן, אך הקשר בין השניים היה קרוב מאוד ולא התבסס רק על הקשר המקצועי בין השניים. אברמן עצמו הינו בנו של הרב אהרון לייב אברמן, יו"ר ארגון "לב מלכה", שהינו דמות מוכרת במגזר החרדי.

הערכת המשטרה על כך שמדובר ברצח והתאבדות, מבוססת על עדויות שנמצאו בזירה. לדברי עדי ראייה שנכחו במקום הרצח אמש, במכונית שבה ישבו השניים נמצא אקדחו האישי של רוזנברג, ועל גופתו נמצאו שבעה קליעים לעומת שני קליעים בגופתו של אברמן הצעיר.

הערכה: הקשר האישי בין השניים הוביל לרצח ולהתאבדות

"מדובר בשני צעירים שנמצאו עם פגיעות ירי בחזה ובבטן", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק תומר גולן ממגן דוד אדום. לאחר שנקבע מותם התברר כי ההרוגים הם תושב ירושלים בן 19 ותושב ראשון לציון בן 31. נבחנת האפשרות שבין השניים היה קשר רומנטי.

עוברי אורח הבחינו בשניים חובשי כיפה שישבו ברכב מסוג סיאט איביזה, שעלה על המדרכה ופגע בספסל. הם הזעיקו את  כוחות מגן דוד בחשד שמדובר בתאונת דרכים, אך פרמדיקים שהגיעו למקום, איתרו פצעי ירי על השניים והבינו כי מדובר באירוע פלילי. אחד הצעירים נמצא ללא רוח חיים ומותו נקבע במקום. חברו נמצא במצב אנוש ופונה לבית החולים איכילוב, אולם מאוחר יותר נקבע מותו.

בארגון זק"א מכירים את הצעיר כמתנדב משמר אזרחי שסייע פעמים רבות לארגון באזור ראשון לציון. יוסי לנדא חובש זק"א תיאר את האירוע בשיחה לחדשות 2 באינטרנט : "התקבלה קריאה בתחילה על תאונת דרכים, כאשר הגענו למקום זיהינו שני פצועים ירויים ברכב סוזוקי פרטי", מתאר לנדא, "באחד מן הפצועים בוצעה החייאה בדרך לבית החולים איכילוב, אך הוא נפטר בדרך לבית החולים".