חשד: בחור ישיבה רצח את חברו והתאבד

חשד לרצח והתאבדות בתל אביב: המשטרה חושדת שבחור ישיבה ירה למוות בחברו על רקע קשר רומנטי בין השניים, ושם קץ לחייו ביריות אקדח. הנרצח הוא אליהו אברמן, צעיר בן 19 מירושלים. הרוצח, כך חושדים במשטרה, הוא אוהד רוזנברג, בן 31 מראשל"צ. צפו בעדות מזירת הרצח

חשד לרצח והתאבדות על רקע קשר רומנטי בין שני צעירים חרדים: שני צעירים נמצאו הערב ירויים במכונית ברחוב ילין מור בעיר. במשטרה חושדים שבין השניים היה קשר אישי רומנטי שהיווה את המניע לרצח. על פי החשד אחד מהם ירה בחברו, ומיד לאחר מכן שם קץ לחייו ביריות אקדח.

רוצים לקבל עדכונים כשתהיה התפתחות בחקירה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מדובר בשני צעירים שנמצאו עם פגיעות ירי בחזה ובבטן", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק תומר גולן ממגן דוד אדום. לאחר שנקבע מותם התברר כי ההרוגים הם אליהו אברמן, תושב ירושלים בן 19, ואוהד רוזנברג, תושב ראשון לציון בן 31. ככל הנראה היה בינן השניים קשר רומנטי. על פי החשד, רצח רוזנברג את אברמן ולאחר מכן התאבד.

עוברי אורח הבחינו בשניים חובשי כיפה שישבו ברכב מסוג סיאט איביזה, שעלה על המדרכה ופגע בספסל. הם הזעיקו את כוחות מגן דוד אדום בחשד שמדובר בתאונת דרכים, אך פרמדיקים שהגיעו למקום, איתרו פצעי ירי על השניים והבינו כי מדובר באירוע פלילי. אחד הצעירים נמצא ללא רוח חיים ומותו נקבע במקום. חברו נמצא במצב אנוש ופונה לבית החולים איכילוב, אולם מאוחר יותר נקבע מותו.

בארגון זק"א מכירים את הצעיר כמתנדב משמר אזרחי שסייע פעמים רבות לארגון באזור ראשון לציון. יוסי לנדא חובש זק"א תיאר את האירוע בשיחה לחדשות 2 באינטרנט : "התקבלה קריאה בתחילה על תאונת דרכים, כאשר הגענו למקום זיהינו שני פצועים ירויים ברכב פרטי", מתאר לנדא, "באחד מן הפצועים בוצעה החייאה בדרך לבית החולים איכילוב, אך הוא נפטר בדרך לבית החולים". 

בירושלים: אדם נפצע בינוני מדקירות בשכונת גילה

השקט בבירה הופר הערב לאחר שתושב העיר נפצע בינוני מדקירות סכין. סמוך לשעה 20:15 התקבל דיווח במגן דוד אדום על גבר בן 43 נדקר ברחוב אריה בן אליעזר שבשכונת גילה בעיר. תחילה חשבו כי מדובר בניסיון פיגוע חבלני, אך לאחר בדיקת הזירה עולה החשד כי מדובר באירוע פלילי.

צוות מד"א שהגיע למקום פינה את הפצוע, שנדקר בגבו התחתון, במצב בינוני וכשהוא יציב לבית החולים "הדסה עין כרם" בעיר. למשטרה הגיע דיווח על שני אלמונים שנראו נסים מזירת הדקירה. סמוך לחצות נעצרה חשוד בדקירה.