נערים הציתו חורשה ענקית "כי רצו לראות מה יקרה"

גנבו, פרצו, הציתו, התעללו, איימו: בראש העין חושדים כי מי שעומדים מאחורי שורה ארוכה של מעשים פליליים בעיר - הם לא אחרים מאשר מספר נערים עבריינים בני 13-14. בין השאר חשודים הנערים בהצתת חורשה של 400 דונם, התעללות בגופת שועל, גניבת טלפונים ניידים ופריצות

כנופיית בני נוער עבריינים נחשפה בראש העין: 3 נערים בני 13-14 עוכבו אתמול לחקירה בחשד שביצעו מספר רב של מעשים פליליים, בהם הצתה של שמורת טבע, התפרצויות לדירה, איומים, התעללות בבעלי חיים וגם גניבת טלפונים ניידים בבית הספר.

השלושה שוחררו לאחר החקירה למעצר בית. רס"מ יוסי גנון, חוקר נוער בתחנת ראש העין, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על מקרה שבו החליטו השלושה להצית שמורת טבע ענקית - סתם כך. "אחד הנערים מצא מצית והם רצו לבדוק מה יקרה אם ידליקו את מגדל צדק, שהוא אתר היסטורי הצמוד לראש העין", לדברי החוקר.

בסופו של דבר, מספר רס"מ גנון, "הם גרמו לשריפת 400 דונם חורש טבעי. הם טענו שזה היה להם כיף ומרגש, רצו לראות את הכבאים והרכבים שלהם עובדים. כך הם אמרו בחקירתם". רשות הטבע והגנים הגישה תלונה למשטרה בנושא ומחלק הנוער של ראש העין עצר ותחקר את החשודים.

קשרו גופת שועל לקורקינט, פרצו לדירות

בחקירתם הודו הנערים גם בהתפרצות לשתי דירות בראש העין, כאשר שניים עומדים בחוץ שומרים ואחד נכנס וגונב מזומן.

אירוע נוסף קשור לילד בן גילם עמו הסתכסכו, כי חשדו בו שהלשין על חלק ממעלליהם. הם לקחו שועל מת שמצאו, קשרו אותו לקורקינט ממונע וסחבו אותו כשהוא קשור לקורקינט מקיבוץ עינת ועד לראש העין. כשהגיעו לעירם, הם שמו את השועל המרוטש על הרכב של אביו של הילד.

המשטרה סבורה שישנם מעורבים נוספים במעשים החמורים, ולטענתה "יהיו מעצרים נוספים".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק