אנסטסיה מיכאלי במרדף אחרי הגנבים

חברת כנסת, דוגמנית, אם ל-8 ילדים ועכשיו גם לוכדת גנבים: ח"כ אנסטסיה מיכאלי הצליחה במבצע מתוחכם לתפוס חבורת נערים שגנבה מבנה בן ה-12 את מכשירו הסלולרי. אנסטסיה הפעילה מודיעין, פתחה במרדף, התחזתה לאישה מסכנה והשלימה את המבצע בהצלחה. מיכאלי בתגובה: "אם נתקלים בפשע - אסור להוריד את הראש"

ח"כ מיכאלי והילדים. נלחמת בפשע (חדשות 2)

אנסטסיה בשטח, הגנבים במתח: חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי יצאה למרדף במטרה לאתר את הנערים שגנבו את הפלאפון של בנה בן ה-12 - והשלימה את המבצע בהצלחה מלאה. את הידיעה מביא הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

לפני ימים אחדים בילה בנה של מיכאלי בקאנטרי-קלאב בראשון לציון, וכשביקש להתקשר לאימו שתבוא לקחת אותו - גילה להפתעתו שהטלפון הסלולרי שלו נעלם. הוא חזר הביתה במונית וסיפר הכל לאימו הזועמת. באותו הרגע צילצל הטלפון בבית: על הקו היו מספר נערות שלומדות עם הבן בכיתה, שסיפרו כי ראו שני נערים משוחחים באותו הטלפון באמהרית ליד הבריכה.

מיכאלי מיהרה לרכבה ונסעה למקום, מבלי לשכוח לבקש מהבנות שהתקשרו להמשיך לעקוב אחר הנערים. ה"מרגלות" בשטח דיווחו שהנערים פונים לקניון הסמוך, ומיכאלי הגיעה למקום רגע לפני שהנערים מסרו את המכשיר לחנות המוכרת פלאפונים מיד שנייה.

"חשוב לעמוד על שלנו ולא לוותר לעבריינים"

מבלי להסס, התחזתה חברת הכנסת מיכאלי לאישה מסכנה והתחננה לנערים שייתנו לה לעשות שיחה קצרה בטלפון. ברגע שהנערים הסכימו ונתנו לה טלפון, הודיעה אנסטסיה לנערים שהיא לא מחזירה להם את הטלפון עד שהם לא מחזירים לה את הטלפון שגנבו מבנה. הנערים נאלצו להחזיר לה את המכשיר הגנוב והחלו לברוח, אך הח"כית האמיצה הזעיקה מאבטח למקום, שהחזיק בנערים עד שהגיעה המשטרה.

"כמובן שאסור לקחת את החוק לידיים, אך גם אסור להוריד את הראש בפני הפשע", סיכמה מיכאלי את האירוע בשיחה עם "ידיעות אחרונות, "חשוב לעמוד על שלנו ולא לוותר לעבריינים". שתי הבנות שסייעו למיכאלי במבצע קיבלו צ'ופר מיוחד: הבוקר הן ישתתפו לסיור במשכן הכנסת, באדיבותה של הח"כית הבלשית.