כך נשמעה השיחה שהצילה בת 15 משוד

צעירה מבאר שבע הזעיקה אתמול את השוטרים לאחר ש-3 צעירים פרצו לחדר בו נמצאת אחותה בת ה-15. תיעוד השיחה שהתקבלה במוקד 100 של המשטרה חושף את רגעי המתח והאימה שעברו על שתי האחיות עד הגעת השוטרים. בתום מצוד שנערך בליווי מסוק משטרתי הפורצים נעצרו. האזינו לשיחה

""יש פה שלושה פורצים בתוך הבית", לחשה תושבת באר שבע למוקדנית במוקד 100 של המשטרה. דקות ארוכות של מתח וחרדה חלפו עד שהשוטרים הגיעו לביתה והבריחו את הפורצים.

זה קרה אתמול בבוקר בשכונת רמות בעיר. אחת האחיות בת ה-20 הבחינה בשלושה צעירים שפרצו לחדר של אחותה בת ה-15, כשהם מנסים לגנוב תכשיטים בכוח והזעיקה את הושטרים.

אחרי שמסרה למוקדנית את הכתובת המדויקת של הבית, היא נשארה עם הקו עם השוטרת, שביקשה ממנה להישאר על הקו עד להגעת השוטרים. "קמתי בבוקר, יצאתי, שמעתי את אחותי שהיא בוכה, ראיתי מישהו מדבר איתה....ושניים היו בחדר שלה מחפשים תכשיטי זהב", היא אמרה בשיחה.

בעודה משוחחת עם המוקדנית, הוזעקו כוחות נוער בילוש ושוטרי מג"ב-רותם, שפתחו במצוד אחרי השלושה. החשודים נמלטו לכיוון אזור התעשייה עומר, ובתום מספר דקות של מרדף רגלי בסיוע מסוק, נעצרו שלושה נערים כבני 17 המתגוררים באזור.

לאחיות ולרכוש שלום

הכל החל אתמול בבוקר סמוך לשעה 10:00 בבוקר, בעקבות שיחה שהתקבלה במוקד 100 של המחוז הדרומי. צעירה בת 20 דיווחה על שלושה חשודים שפרצו לביתה בשכונת רמות בבאר שבע, שנמצאים בחדר של אחותה בת ה-15 ושודדים את המקום תוך שימוש באלימות.

"בדרך כלל לא מפעילים מסוק משטרתי כל כך מהר, אבל ברגע שהבנו שיש חשד גם לשוד אלים החלטנו לפעול מיידית כדי לתפוס אותם", מסרו גורמים במשטר הנגב. השלושה הכחישו בחקירה את מעורבותם, והבוקר הם הובאו להארכת מעצר סמוך לשעה 10:00 בבית משפט השלום בבאר שבע. לאחיות ולרכוש - שלום.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק