חשד: שוטר מג"ב ואזרחית ייבאו קוקאין

שוטר בשירות סדיר במג"ב נעצר אתמול יחד עם קרובת משפחתו, בחשד שיחדיו הם הצליחו להעביר חבילת סמים מסוג קוקאין מדרום אמריקה לישראל. לשניים קשרים, על פי החשד, עם רשויות המכס של אותה מדינה. בצהריים הם יובאו להארכת מעצר

שוטר מג"ב ואזרחית נעצרו אתמול בחשד שייבאו סם מסוג קוקאין מדרום אמריקה. החקירה והמעצרים בוצעו בשיתוף פעולה של חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים וחוקרי היחידה המרכזית של המשטרה.

שני הגופים ביצעו בשבועות האחרונים חקירה סמויה בנושא, ששיאה היה המעצר אתמול. שני החשודים, בעלי קשר משפחתי, יובאו בשעות הצהריים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים.

מפרטי החקירה עולה כי השניים הצליחו להעביר חבילת סמים מסוג קוקאין, בעזרת קשרים שיש להם ברשויות המכס של מדינה דרום אמריקנית. השוטר, כבן 20, נמצא בשירות סדיר במג"ב.

חרדים חשודים בהברחת קוקאין בשווי מיליון דולר

שני צעירים חרדים, בני 20 ו-21 מבני ברק, נעצרו בשבוע שעבר על ידי שוטרי מפלג הסמים ביחידה המרכזית במשטרת תל אביב בחשד שייבאו לישראל סמים מברזיל בשווי של כמיליון דולר. כעת חושדת המשטרה כי השניים הם חלק מרשת סמים חרדית עם נציגים בארץ ובחו"ל.

בשבועות האחרונים התחקו ביחידה המרכזית תל אביב אחר חברי הרשת החשודים בייבוא הסמים, אשר ככל הנראה פעלה בהנחייתו של תושב כפר חב"ד, חרדי אף הוא. לפני שבוע וחצי, כך אומרים במשטרה, יצאו החשודים לברזיל, וזאת על מנת לייבא את הסמים.

כששבו החשודים לישראל ובחיפוש שנערך בחפציהם בנתב"ג על ידי בלשי מפלג הסמים נתפס סם החשוד כקוקאין במשקל של כ-10.5 ק"ג. הסם נתפס בדפנות כפולות במזוודותיהם של השניים. 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק