צפו: בן 9 כמעט נהרג מירי רעול פנים

רעול פנים פתח בשבוע שעבר בירי לעבר ביתו של תושב כפר פרדיס. בנו בן ה-9 נקלע לקו האש ורק בנס לא נפגע מאחד הקליעים ששרקו סמוך לראשו. צפו בתמונות הבלעדיות שנקלטו במצלמות האבטחה

מצלמות אבטחה שהוצבו בבית משפחה בכפר פורדיס חשפו אירוע ירי חמור - שכמעט והסתיים במוות של ילד בן 9. בתמונות הבלעדיות שהגיעו לידי חדשות 2 ניתן לראות כיצד רעול פנים פותח באש ונמלט מהמקום מבלי מפריע.

רוצים לקבל עדכון על קטעי וידאו בלעדיים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

האירוע התרחש לפני כשבוע סמוך לשעה 09:00. אלמוני הגיח מאחת הסמטאות בכפר וירה לעבר הטרקטור שניצב בסמוך לחצר ביתו של מוחמד עיסוואי, תושב המקום. בנו של עיסוואי, ששיחק באותה העת עם אופניו, נקלע לקו האש.

אחד משלושת הכדורים שירה רעול הפנים חלף סמוך לראשו של הילד המופתע ובנס לא פגע בו. "שמעתי יריות ונבהלתי מאוד", משחזר הצעיר בבהלה. "אני פוחד לחיים שלי ולחיי בני משפחתי". היורה עצמו נמלט תוך שניות ספורות. במשטרת זכרון יעקב פתחו בחקירת האירוע ואומרים כי כל הכיוונים נבדקים.

לא מדובר בפעם הראשונה בה מנסים לפגוע בעיסוואי, קבלן חפירות במקצועו. בפעם הקודמת, כך הוא מספר, ירו אלמונים לעבר רכבו וגרמו נזק לשמשה. בעקבות המקרה הוא החליט להציב מצלמות אבטחה במטרה ללכוד את העבריינים.

כעת מתכונן עיסוואי, שסבור כי הרקע למעשה הוא סכסוך משפחתי, למלחמה של ממש על הבית. "כמעט הרגו לי את הילד", הוא אומר ומספר כי ושולח איום מפורש: "אם אדע מי אלה, והמשטרה לא תעצור אותם - אני אהרוג אותם".