חשד: ניסה לרצוח את זוגתו שהפילה

צעירה בשנות ה-20 לחייה, ככל הנראה נתינה זרה, נדקרה במהלך קטטה בבית קפה בשדרות אבא אבן בהרצליה. הצעירה פונתה לבית החולים "בילינסון" בפתח תקווה במצב קשה. פצוע נוסף פונה מהזירה במצב קל. כוחות משטרה גדולים הוזעקו לזירה

צעירה בת 23 נדקרה בצהריים בבטנה בהרצליה. היא פונתה לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה אך יציב. נסיבות האירוע נחקרות.

סמוך לשעה 14:30 הוזעקו כוחות מד"א ומשטרה לשדרות אבא אבן בהרצליה פיתוח, לבית הקפה "בונו", בעקבות דיווח על מספר פצועים מדקירות. צוות מד"א-ירקון פינה לבית החולים "בילינסון" בפתח תקווה נתינה זרה בשנות ה-20 לחייה, כשהיא פצועה באורח קשה. פצוע נוסף במצב קל הובהל לבית החולים "מאיר" בכפר סבא.

"ראינו שהייתה דקירה במקום והגיעו למקום המון ניידות", סיפר אחד מעוברי האורח במקום לחדשות 2 באינטרנט. "השוטרים שהגיעו למקום לקחו לתחנת המשטרה את המלצרים של בית הקפה והאנשים ברחוב שהיו עדים לאירוע, כדי למסור עדות", הוסיף עובר האורח.

"קיבלנו דיווח על אירוע דקירות באזור בית הקפה מצוות המקום שהזעיק גם את המשטרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מיקי כפרי, דובר מד"א ירקון. "צוות טיפול נמרץ שהגיע למקום טיפל בבחורה, עם פציעה באזור פלג הגוף התחתון. במקביל טופל עוד פצוע במצב קל, גם הוא דקור בפלג הגוף התחתון", הוסיף כפרי.

רוצים לקבל הודעה ברגע שיהיה עדכון בחקירה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

רק לפני חודש: אישה הרה נרצחה באשדוד

בשבוע שעבר הוגש כתב אישום בגין רצח והריגה נגד מזל בר אושר, שדקרה למוות את שכנתה ההרה טלי עטר בחודש יוני האחרון באשדוד.

על פי כתב האישום, בעקבות סכסוך מתמשך בין בר אושר לעטר ז"ל, התקשרה הראשונה למשטרה והתריעה כי בכוונתה לדקור את שכנתה, שהייתה בחודש השמיני להריונה וכדבריה "לפתוח לה את הבטן".

המוקדנית, כך על פי האישום, אמרה שהיא שולחת ניידת אבל זו הגיעה מאוחר מדי. בר אושר מואשמת ברצח שכנתה ובהריגת תינוקה שהמאמצים להציל את חייו נכשלו.