שוטר שבא לסגור מסיבה ננשך באוזנו

המסיבה נגמרה בקטטה המונית עם השוטרים: מה שהתחיל כבדיקת תלונה שגרתית על רעש ממסיבה בבית פרטי באשקלון, הפך במהרה לתגרה בין בני המשפחה המארחת לבין השוטרים. חמישה שוטרים נפצעו קל וארבעה חוגגים נעצרו לחקירה

שוטרים נאבקים. צילום ארכיון (חדשות 2)

שוטרי משטרת אשקלון הותקפו הלילה על ידי בני משפחה שלא הסכימו להנמיך את המוזיקה במסיבה שערכו בביתם. חמישה שוטרים נפצעו קל ונזקקו לטיפול רפואי וארבעה מבני המשפחה נעצרו לחקירה.

האירוע התרחש לאחר חצות, כששוטרי משטרת אשקלון קיבלו תלונה על מסיבה רועשת בבית פרטי בעיר. בפעם הראשונה הגיעו השוטרים לבית והזהירו את הצעיר בן ה-17 שערך את החגיגה בבית הוריו. משלא הפסיקה המוזיקה הרועשת להטריד את תושבי השכונה, חזרו השוטרים וביקשו ללוות את הצעיר לחקירה.

הצעיר, שככל הנראה היה בעיצומה של המסיבה, סירב להתלוות עם השוטרים והזעיק בני משפחה נוספים, ביניהם סבו, בכדי לעכב או לנסות להתחמק מלקיחתו לתחנת המשטרה. שהגיעו הקרובים להגנתו של הצעיר, הם החלו לתקוף באלימות את השוטרים.

אחד החוגגים נשך שוטר באוזנו

בני המשפחה הכו את השוטרים באלות ואגרופים ואחד מהם אף נשך שוטר באוזנו. כתוצאה מהקטטה שפרצה, חמישה שוטרים נפצעו קל ונזקקו לטיפול רפואי. כשהשוטרים השתלטו על המתפרעים, נעצרו לחקירה ארבעה מבני המשפחה המעורבים, ביניהם הצעיר שערך את המסיבה. היום הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט השלום באשקלון.

ממלא מקום מפקד תחנת אשקלון, סנ"צ איציק פרץ אמר לחדשות 2 באינטרנט בתגובה כי שוטרי התחנה רואים בחומרה את האירוע, והוסיף: "יידע כל אדם כאשר הוא תוקף שוטר ממשטרת לכיש - כאילו פגע בכל משטרת לכיש וימוצה עימו הדין".