2 אחים נפצעו קשה ובינוני מירי בקטטה

איבד את העשתונות: תושב שכונת פרדס ניר בלוד ירה הבוקר בשני אחים בקטטה שהתפתחה על רקע סכסוך מתמשך בנושא שטחים חקלאיים. האחים פונו לביה"ח אסף הרופא במצב בינוני וקשה. היורה טרם נעצר

הקטטה הסתיימה בירי. אילוסטרציה (רויטרס)

שני אחים נפצעו הבוקר באורח קשה ובינוני, לאחר ירי שבוצע לעברם בשכונת פרדס ניר, בעיר לוד. השניים פונו לבית החולים אסף הרופא.

הירי בוצע בתוך קטטה שהתקיימה במושב, על רקע ויכוח בנושא שטחים חקלאיים. ליורה ככל הנראה סכסוך ממושך עם האחים.

מפרטים ראשונים שנמסרו לא ברור מדוע בוצע הירי, ומהמשטרה דווח כי היורה טרם נעצר למרות שכנראה זהותו ידועה.

השבוע: כתב אישום נגד השכנה הדוקרת באשדוד

רק השבוע הוגש כתב אישום נגד מזל בר אושר, שדקרה את שכנתה טלי עטר למוות, והרגה גם את עוברה. "אני פותחת לה את הבטן. אני עכשיו אני אדקור אותה. אתם לא באים אני דוקרת אותה. אני אפתח לה את הבטן", אמרה בר אושר למוקדנית המשטרה, דקות לפני שרצחה בדקירות סכין את עטר ז"ל, כך לפי כתב האישום.

מוקדנית המשטרה השיבה לבר אושר "אני שולחת לך ניידת. תירגעי. תישארי בבית, טוב?", ובר אושר אמרה בתגובה: "כן, להתראות תודה". אבל כששמעה בר אושר את טלי ז"ל וחברה נוספת, קלריס בן עמי, עולות במדרגות לכיוון דירתה - היא יצאה מהבית והחל בין שתי השכנות המסוכסכות עימות אלים.

"השתיים החלו לגדף זו את זו ודחפו זו את רעותה", נכתב בכתב האישום. תוך כדי העימות הפיזי, צעקה בר אושר על עטר ז"ל, "אני אהרוג אותך, אני אהרוג אותך". מיד לאחר מכן חזרה לדירתה, הביאה סכין חדשה עם ידית בצבע ירוק והחלה לרדוף אחרי עטר ז"ל וחברתה, שנמלטו במורד המדרגות למראה הסכין.

עטר, כזכור, הייתה בחודש השמיני להריונה ועל פי כתב האישום התקשתה לרדת במדרגות. קלריס ניסתה לסייע לה, אך מחוץ לבניין המגורים באשדוד - השיגה אותן בר אושר והחלה לדקור נמרצות את טלי ז"ל. "הנאשמת חתכה את המנוחה בגבה, בירכה ובבטנה, שרטה ופצעה אותה פעמים רבות, באמצעות הסכין, בכל חלקי גופה השונים", נכתב.

קלריס, שנחתכה בידה מהסכין, רצה לקרוא לעזרה. בינתיים, "המנוחה התרחקה מהנאשמת והתמוטטה על המדרכה תוך שהיא נשענת בגבה אל גדר סמוכה. הנאשמת, ניגשה אל המנוחה, שהייתה במצב של חצי שכיבה, נעמדה מעליה, הושיטה את ידה לעבר גופה של המנוחה, ובאמצעות הסכין חתכה את המנוחה תוך תנועה אלכסונית מלמעלה למטה".

בר אושר מואשמת ברצח והריגה. "במעשיה המתוארים לעיל, גרמה הנאשמת בכוונה תחילה למותה של טלי עטר ז"ל לאחר שהחליטה להמיתה, והמיתה אותה בדם קר, מבלי שקדמה התגרות בתכוף למעשה, בנסיבות בהן יכלה לחשוב ולהבין את תוצאות מעשיה ולאחר שהכינה את הסכין שבאמצעותה המיתה אותה", נכתב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק