פורצי המכוניות: בני 11 מחדרה

שוטר שהיה בחופשה הופתע מאוד כשהבחין בילדים בני 11 מנסים ומצליחים לפרוץ לרכב חונה בחדרה. לאחר שעיכב אותה לתשאול הופתע עוד יותר השוטר כשגילה שזו לא הייתה הפעם הראשונה של העבריינים הרכים. "הם פרצו לרכב וגנבו ממנו את בקבוקי השתייה הריקים על מנת למחזר אותם ולקבל את הכסף", מספר סגן מפקד משטרת חדרה

רק בני 11 וכבר גנבים. אילוסטרציה (חדשות 2)

החופש הגדול החל ואיתו השיעמום והוונדליזם: ארבעה ילדים בני 11 מחדרה נתפסו אתמול על חם בשעה שפרצו לרכב חונה בעיר. להגנתם טענו הילדים כי בסך הכל רצו למחזר את הבקבוקים שבתוך הרכב.

"שוטר שהיה בחופשה הבחין בילדים בשעת המעשה ומיהר לעכב אותם", אמר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק רמי רז, סגן מפקד תחנת משטרת חדרה. "הם פרצו לרכב וגנבו ממנו את בקבוקי השתייה הריקים על מנת למחזר אותם ולקבל את הכסף", הוסיף רז שציין כי למעט הבקבוקים, לא נגנב ציוד אחר מהרכב שנפרץ בעת תפיסת הילדים.

"בשיחה איתם התברר כי הם פרצו לרכב הראשון כבר שבועיים קודם ואז גם גנבו ציוד נוסף, למעט בקבוקים", אמר רז. "עם זאת, מאחר שמדובר בקטינים בני 11 ואין אחריות פלילית למעשים שלהם, לא ניתן היה להמשיך בחקירה".

לאחר תשאולים על ידי חוקר ילדים, זומנו הורי הילדים למשטרה והביעו זעזוע על המעשים. כעת יועבר הטיפול בעניינם של הילדים-הגנבים לגורמי הרווחה שיצטרכו להחזירם למוטב ולמנוע מהם להיות גנבים הרבה יותר גדולים בעתיד.