לאור היום: צעיר שדד ג'יפ ברמזור

שיקגו בישראל: צעיר ערבי החליט לגנוב את רכבו של יהלומן שעמד אתמול בצומת באור אדום בנתניה. לאחר שגנב את הג'יפ, החל הצעיר בנסיעה פרועה לכיוון טול כרם, אך לרוע מזלו התנגש ברכב פרטי וגרם נזק כבד לג'יפ. מאחר שככל הנראה כבר לא ניתן היה למכור את הג'יפ, החליט הצעיר לשרוף אותו ונמלט מהמקום. המשטרה מחפשת אחריו

ג'יפ נשדד באמצע היום. צילום ארכיון (חדשות 2)

שוד נוסח שיקגו באמצע נתניה: יהלומן שנסע אתמול בג'יפ יוקרתי ועצר ברמזור אדום הותקף על ידי צעיר ערבי ששדד ממנו את רכבו היוקרתי, נסע בפראות, התנגש ברכב פרטי ולבסוף נטש את הג'יפ לאחר ששרף אותו. במשטרת נתניה עורכים כעת חיפושים אחר החשוד בגניבה.

האירוע התרחש אתמול בשעות הצהריים, כאשר תושב העיר עצר ברמזור, בעוד הצעיר ניגש אליו ומבקש הדרכה כיצד להגיע לנקודה מסוימת במרכז נתניה. לפתע, כך עולה מתלונתו של היהלומן למשטרה, החל הצעיר לאיים עליו בסכין, הוציא אותו בכוח מרכבו, השליך אותו על הכביש ונמלט מהמקום עם הג'יפ הגנוב.

החשוד פתח בנסיעה פראית לכיוון טול כרם, כאשר הוא אף חוצה צומת באור אדום ומתנגש ברכב פרטי, בו נסעו אשה ובתה שלא נפגעו מהפגיעה. ככל הנראה נגרם לג'יפ נזק במהלך הפגיעה, מה שגרם לצעיר לצאת מתוכו, להעלות אותו באש ולהימלט מהמקום רגלית.

הצעיר גנב את הרכב היוקרתי ככל הנראה מתוך כוונה למכור אותו, בין אם בשלמותו או כחלפים. עם זאת, לאחר התאונה והנזק הקשה שנגרם לג'יפ, איבד כנראה הגנב את העניין במכירת הרכב ולכן החליט לשרוף אותו. במשטרה ממשיכים בחקירת האירוע ופתחו כאמור בסריקות אחר החשוד.