נעצר חשוד ברצח הקשישה ברחובות

הותר לפרסום: היחידה המרכזית של מחוז מרכז עצרה שלשום חשוד ברצח רחל שניידר בליל שישי ברחובות. מעצרו של החשוד, שמכחיש כל קשר למקרה, הוארך בחמישה ימים. על יתר פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום

התפתחות דרמטית בפרשת רצח רחל שניידר מרחובות: היחידה המרכזית של מחוז מרכז עצרה חשוד במעשה כמה שעות אחרי הרצח. החשוד, הכחיש כל קשר במעורבות במעשה, אך למרות זאת האריך בית המשפט את מעצרו בחמישה ימים. על יתר פרטי החקירה עדיין מוטל צו איסור פרסום.

שניידר, תושבת רחובות בת 76 נמצאה שלשום, יום שישי, ללא רוח חיים בביתה, לאחר שככל הנראה נרצחה במהלך שוד אלים. בנה של האישה הגיעה לדירתה - שם מצא את גופת אמו והזעיק את השוטרים. קרוביה של הנרצחת בטוחים מאז הרצח שהיא הכירה את הרוצח, וטוענים בתוקף: "היא לא הייתה פותחת את הדלת לאדם שלא הכירה".

השוטרים שהגיעו לדירתה ברחוב רוזנסקי בעיר, מצאו את בעלת הדירה ללא רוח חיים, כשעל גופה סימני מאבק. כוחות מגן דוד אדום שהגיעו לביתה קבעו את מותה במקום. בדיקה ראשונית מעלה את החשד לרצח בעקבות סימני אלימות שנמצאו על גופתה, והמשטרה חושדת שהיא נרצחה במהלך שוד אלים.

כוחות של משטרת רחובות הגיעו למקום ופתחו בחקירת האירוע, ובהמשך עברה החקירה ליחידה המרכזית של מחוז המרכז. "הדירה הייתה הפוכה לגמרי, והחפצים היו מפוזרים לכל עבר", מסרו גורמים במשטרה לחדשות 2 באינטרנט. "מצב הדירה והסימנים על הגופה מעלים את החשד שלא מדובר במוות טבעי".

שכניה של האישה מספרים על אישה שקטה ומנומסת שלא הייתה בסכסוך עם איש. במקביל לחקירה, נעשים ניסיונות לאתר את החשוד ברצח, שנמלט מהמקום. שלושת ילדיה של האישה נקראו לתחנת המשטרה הקרובה על מנת למסור עדות. 

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק