72 ק"ג הרואין נתפסו בגבול ירדן

המשטרה חשפה לפנות בוקר עסקת סמים, בה ניסו להעביר לשטח ישראל לא פחות מ-72 קילוגרם הרואין. מדובר בתפיסת ההרואין הגדולה אי פעם בישראל. 3 חשודים נעצרו והם יובאו להארכת מעצר מאוחר יותר היום

חבילות הרואין, ארכיון (חדשות 2)

המלחמה בסמים ממשיכה בהצלחה, כשהפעם שוטרי ימ"ר נגב בשיתוף פעולה עם יחידת "מגן רותם" וכוחות נוספים מתגאים בתפיסת ההירואין הגדולה ביותר בישראל. השוטרים חשפו לאחר שלושה חודשי מעקב רשת ענק להברחת סמים לישראל.

בעקבות מידע שקיבלו השוטרים על עסקת סמים הצפויה להתקיים בגבול עם ירדן, נתפסו לפנות בוקר אזרח מצרי ושני ישראלים בחשד להברחת לא פחות מ-72 קילוגרם של סם מסוג הרואין.

האזרח המצרי ושני הישראלים, בדואים בני 26 ו-38 הועברו לחקירה, ומאוחר יותר היום תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרם.

הלו, אפשר להזמין סמים?

לפני כמה ימים נעצר גבר בן 31 מבאר שבע שפתח מוקד טלפוני דרכו היו יכולים הלקוחות להזמין את הסמים ולקבל אותם במשלוח עד לביתם או לנקודת מפגש שסוכמה מראש.

למזלו הרע של הבחור, המידע הגיע למשרד המודיעין והבילוש של משטרת באר שבע. וקציני התחנה החליטו לפתוח בחקירה סמויה נגד החשוד.

השוטרים יצרו קשר עם מספר הטלפון של המוקד על מנת לבדוק האם באמת מספק החשוד סמים בהזמנה טלפונית. לאחר שהבינו שכך אכן מתנהלים הדברים, הם החליטו לבצע הזמנה מבוימת ולארוב לסוחר הממולח.

לאחר מספר טלפונים וניהול משא ומתן על גובה התשלום, קבעו השוטרים הסמויים מפגש עם החשוד. כאשר הוא הגיע למקום, התנפלו עליו השוטרים ועצרו אותו.

בחיפוש ברכבו של החשוד נמצאו 150 גרם מריחואנה שהוזמנו במסגרת העסקה הבדויה. לאחר שערכו השוטרים חיפוש גם בדירתו, הם איתרו לא פחות מאשר 15 ק"ג של מריחואנה.