חשד: שוד אלים הסתיים ברצח

אישה בת 76 נמצאה ללא רוח חיים בביתה ברחוב רוז'נסקי ברחובות כשעליה סימני אלימות. בנה של האישה גילה את גופת אמו והזעיק את כוחות המשטרה. החפצים בדירת הקשישה נמצאו מפוזרים לכל עבר - מה שהעלה את החשד שהאישה נרצחה במהלך שוד אלים במיוחד

שוטרים בזירת הרצח, הערב (חדשות 2)

חשד לרצח אלים ברחובות: רחל שניידר, תושבת רחובות בת 76 נמצאה הערב ללא רוח חיים בביתה, לאחר שככל הנראה נרצחה במהלך שוד אלים. בנה של האישה הגיעה הערב לדירתה - שם מצא את גופת אמו והזעיק את השוטרים.

השוטרים שהגיעו לדירתה ברחוב רוזנסקי בעיר, מצאו את בעלת הדירה ללא רוח חיים, כשעל גופה סימני מאבק. כוחות מגן דוד אדום שהגיעו לביתה קבעו את מותה במקום. בדיקה ראשונית מעלה את החשד לרצח בעקבות סימני אלימות שנמצאו על גופתה, והמשטרה חושדת שהיא נרצחה במהלך שוד אלים.

כוחות של משטרת רחובות הגיעו למקום ופתחו בחקירת האירוע, ובהמשך עברה החקירה ליחידה המרכזית של מחוז המרכז. "הדירה הייתה הפוכה לגמרי, והחפצים היו מפוזרים לכל עבר", מסרו גורמים במשטרה לחדשות 2 באינטרנט. "מצב הדירה והסימנים על הגופה מעלים את החשד שלא מדובר במוות טבעי".

שכניה של האישה מספרים על אישה שקטה ומנומסת שלא הייתה בסכסוך עם איש. במקביל לחקירה, נעשים ניסיונות לאתר את החשוד ברצח, שנמלט מהמקום. שלושת ילדיה של האישה נקראו לתחנת השטרה הקרובה על מנת למסור עדות. 

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק