חשד: קצין הטריד מינית אלפי קטינות ברשת

המשטרה התירה לפרסום כי בתחילת השבוע נעצר אייל נחום, תושב חולון, בחשד שקיים יחסי מין עם עשרות קטינות בגילאי 10-15 והטריד אלפים. המשטרה חושדת כי נחום נהג ליצור קשר עם הקטינות באינטרנט, שידל אותן לשלוח לו תמונות עירום וקיים עימן יחסי מין. מעצרו הוארך היום בשבוע. עורכת דינו: "מדובר ברצח אופי"

פרשיית מין מזעזעת הותרה לפרסום: אייל נחום, קצין צה"ל בן 25 מחולון, נעצר השבוע בחשד שהטריד מינית אלפי קטינות באינטרנט. עם עשרות מהן, על פי החשד, קיים יחסי מין. נחום נהג לגלוש ליצור קשר עם קטינות בגילאי 10-15 ברשתות חברתיות, תוך שהוא מציג את עצמו כיועץ לענייני מין, בן 16 בלבד.

רוצים לקבל עדכון ברגע שיהיה חדש במשפטו של הקצין? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך השיחות עם הקטינות, שנשאו ברובן אופי מיני, שידל החשוד את הנערות להצטלם בעירום ולשלוח את התמונות אליו. המשטרה חושדת כי נחום אף שידל חלק מהקטינות לקיים עימו יחסי מין, ומבקשת ממי שנחום יצר עמה קשר, לפנות אליהם ולהעיד נגדו.

ברוב המקרים הוא פנה לנערות ולילדות כאמור דרך אתרי אינטרנט, שם היו להן תמונות פרופיל. לאחר ששוחח עמן ורכש את אמונן, שכנע אותן על פי החשד נחום לעבור לדבר איתו בכלי אחר - לרוב אייסיקיו או מסנג'ר. שם הוא היה מאיים עליהן שאם לא ייפגשו עמו פנים מול פנים, יערוך תמונת עירום עם הפנים שלהן ויפיץ ברחבי הרשת.

מעצרו הוארך ב-7 ימים

חלק מהבנות, כך חושדים במשטרה, נפלו קורבן לאיומים ונפגשו עמו. בנות אחרות לא האמינו לאיומיו ופנו לאחראי הביטחון באחד האתרים וכך ככל הנראה התגלגלה הפרשה לפתחה של המשטרה. "חלק גדול מהבנות דחו אותו", אמר לחדשות 2 רפ"ק אייל פאר. "הן פרסמו את הכינוי שלו באינטרנט וכתבו שמדובר בסוטה. חלק גם איימו עליו שאם ימשיך יפנו למשטרה, או להורים".

חוקרי היחידה המרכזית לנוער במשטרת מחוז ת"א, סיפרו כי עד כה נחקרו במסגרת הפרשה עשרות קטינות שנפלו קורבן, על פי החשד, למעשיו של נחום. החשוד נעצר בתחילת השבוע והיום האריך בית המשפט את מעצרו בשבעה ימים נוספים בחשד לסחיטה, אינוס והתחזות לאחר.

למרות החשדות החמורים, נחום מכחיש את כל הפרשה. עורכת דינו אהובה פרידמן אמרה היום כי "אפשר לומר שזה ממש רצח אופי ופגיעה בזכויות האדם הבסיסיות. מדובר בניפוח וספין".