חוקרי רשות המיסים פשטו על הנהלת מד"א

בפעם השנייה תוך חודש פשטו חוקרי המס על משרדי מד"א בתל אביב, זאת במסגרת חקירת העלמות המס בהן מעורב, לכאורה, מנכ"ל הארגון אלי בין. בחוקרים אוספים מסמכים ומתשאלים את עובדי מד"א במקום. אתמול שוחרר בין בערבות של 50 אלף שקלים ובתנאים מגבילים

חוקרי רשות המיסים פשטו היום, בפעם השנייה בתוך חודש, על משרדי מד"א ברחוב יגאל אלון בתל אביב, החרימו מסמכים ותשאלו מספר מעובדי מד"א במקום. ההערכה היא כי הפשיטה נעשית במסגרת החקירה המתנהלת בימים אלו נגד מנכ"ל מד"א אלי בין, בחשד לעבירות מס בהיקף של 176 מיליון שקלים.

אתמול בשעות הצהריים נחקר בין במשרדי רשות המיסים בראשון לציון בחשד שהעלים מיסים וניצל את הפטור שהוענק למד"א על ייבוא אמבולנסים כדי להפיק רווחים. כמו כן נחשד בין בהטיית מכרזים לטובת מקורבים.

בתום החקירה הוחלט לשחררו לביתו בערבות של 50,000 שקלים, ובתנאים מגבילים. בין עצמו אמר כי הוא "מופתע - אך לא מודאג מכלום". מקורביו אמרו לחדשות 2 כי "מדובר בהכפשת שמו הטוב והנקי. ידוע שדווקא הוא עשה הכל למען קידום הארגון".

מד"א: הסתבכויות בתקופה האחרונה

זוהי לא הפעם הראשונה שמנכ"ל הארגון מסתבך: בתחילת חודש מאי תפסו שוטרי משטרת התנועה נהג ש"טס" בכביש מספר 5 במהירות 150 קמ"ש. השוטרים עצרו את הרכב ונדהמו לגלות את אלי בין נוהג ברכב.

כחודשיים לפני כן, נתפס דווקא דובר הארגון ירוחם מנדולה כשהוא נושא תעודת שוטר מזויפת. זאת, כאשר נהג ברכב סמוך לטייבה במהירות מופרזת.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק