הלו, אפשר להזמין סמים בבקשה?

משטרת ב"ש חושדת שתושב העיר סיפק שירות משלוחים של מריחואנה ללקוחותיו ופתח לצורך כך "מוקד טלפוני". הוא נתפס לאחר שהשוטרים ערכו עמו עסקה בדויה ועצרו אותו על חם

סמים זה כן לטלפון? אילוסטרציה (חדשות 2)

חברת הזנק בהסנפה: לגבר בן 31 מבאר שבע היה רעיון מבריק להעיף לשמיים את המחזור הכלכלי של סחר המריחואנה שניהל בהצלחה. הוא פתח מוקד טלפוני דרכו היו יכולים הלקוחות להזמין את הסמים ולקבל אותם במשלוח עד לביתם או לנקודת מפגש שסוכמה מראש.

למזלו הרע של הבחור, הגיע מידע על הסטרט-אפ החדש שלו גם למשרד המודיעין והבילוש של משטרת באר שבע. בעקבות המידע על החשוד, החליטו קציני התחנה לפתוח בחקירה סמויה נגד החשוד.

בשלב הראשון הם יצרו קשר עם מספר הטלפון של המוקד על מנת לבדוק האם באמת מספק החשוד סמים בהזמנה טלפונית. לאחר שהבינו שכך אכן מתנהלים הדברים, הם החליטו לבצע הזמנה מבוימת ולארוב לסוחר הממולח.

לאחר מספר טלפונים וניהול משא ומתן על גובה התשלום, קבעו השוטרים הסמויים מפגש עם החשוד. כאשר הוא הגיע למקום, התנפלו עליו השוטרים ועצרו אותו.

בחיפוש ברכבו של החשוד נמצאו 150 גרם מריחואנה שהוזמנו במסגרת העסקה הבדויה. לאחר שערכו השוטרים חיפוש גם בדירתו, הם איתרו לא פחות מאשר 15 ק"ג של מריחואנה. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בבאר שבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק