צפו: חברו של טל מור מדבר לראשונה

מיכאל אושר, שנעצר ושוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים בחשד שסייע לחברו טל מור לשבש ראיות בנוגע לתאונת הפגע וברח בה היה מעורב על פי החשד, מדבר היום לראשונה. אושר אומר כי אם הוא היה מבלה עם מור, הוא לא היה נותן לו לעלות על ההגה במצב כזה. "אם טל עשה טעות, אני בטוח שהוא מוכן לשלם עליה", אמר

שבוע בדיוק לאחר תאונת הפגע וברח בה נהרג שניאור חשין ז"ל, מדבר היום לראשונה מיכאל אושר, חברו של טל מור. אתמול נעצר אושר על ידי חוקרי מרחב השרון בחשד שסייע לטל מור להסתיר את שמשת רכבו שהתנפצה בעקבות התאונה.

אושר בילה אתמול שעות ארוכות בחדר החקירות, כאשר השוטרים ניסו לברר מהו חלקו בפרשה. לאחר סיום החקירה שוחרר אושר בתנאים מגבילים. מי שהתעודד מהחלטת המשטרה לשחררו הוא עורך דינו רועי קרן, שאמר כי "אם הייתה לו ראשית אשמה, הוא היה נשאר במעצר".

"טל מוכן לשלם את המחיר"

"אם ניתן היה להחזיר את הגלגל אחורה, אני בטוח שכל מי שמעורב בזה היה מתנהג אחרת", אומר אושר כשהוא מגן על חברו, למרות שהוא יודע שטל מור שתה כמויות גדולות של אלכוהול לפני שעלה על ההגה. "אני בתור חבר לא הייתי נותן לו לעלות על הרכב כשהוא במצב כזה", מוסיף אושר.

למרות החשדות הכבדים כנגד חברו, מיכאל הגיע השבוע לכל הדיונים בעניינו כדי לנסות ולחזק אותו ואת בני משפחתו. "טל הוא בחור אינטיליגנט", מעיד, "הוא אחראי למעשיו ואם הוא עשה טעות אני בטוח שהוא מוכן לשלם את המחיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ממשפטו של טל מור? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

 דריסת שניאור חשין ז"ל: הסיקור המלא

החשד נגד מור: הריגה והפקרה

חשד: אנשים נוספים היו עם מור בזמן התאונה

במשטרה חושדים: מור נהג בשכרות

דורס בנו של השופט חשין הסגיר עצמו למשטרה

"דריסת בנו של חשין - כמו רצח"