מור סימס לחברו: "עשיתי תאונה - בוא תעזור לי"

ביהמ"ש שחרר למעצר בית את מיכאל אושר, חברו של טל מור, שנעצר בחשד שסייע לו לשבש ראיות מהתאונה שבה פגע על פי החשד בשניאור חשין ז"ל. אושר חשוד שייעץ לטל לכסות את שמשת הרכב המנופצת

פרסום ראשון: המשטרה שחררה אמש למעצר בית את מיכאל אושר, חברו של טל מור שנעצר בשעות הצהריים בחשד שסייע לחברו לשבש ראיות מתאונת ה"פגע וברח" שבה חשוד מור. אושר נעצר אתמול בשעות הצהריים כפי שפורסם לכאן לראשונה. הוא נחקר במשך שעות רבות בחשד שסייע לשבש את עקבות התאונה שבה היה מעורב לכאורה טל מור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ממשפטו של טל מור? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מתברר שמיכאל אושר נכח בכל הדיונים של מור שהתנהלו בשני בתי משפט שונים. הוא דאג להגיע לדיונים וללוות את מור בכל שלב - החל משלב ההסגרה. בבוקר התאונה, לאחר שפגע לכאורה למוות בשניאור חשין ז"ל שרכב על אופניו סמוך לצומת קסם, חזר מור לביתו ושלח הודעת טסקט לאושר בה כתב: "עשיתי תאונה - בוא תעזור לי".

לאחר מכן, על פי החשד, הגיע אושר לבית חברו שבכפר ברוך וייעץ לו לכסות את שמשת הרכב המנופצת. כמו כן, נבדק החשד שאושר הוא שהציע למור להתייעץ עם עורכי דינו לפני שהוא מסגיר עצמו למשטרה. אושר שוחרר למעצר בית למשך שמונה ימים, בהם ימשיכו החוקרים לבדוק את הקשר שלו למעשיו של מור בשעות הראשונות שלאחר התאונה.

עורך דינו, רועי קרן מוסר כי מרשו מכחיש כל מעורבות למעשים שהמשטרה מייחסת לו, ומודה על ההגינות של המשטרה בכך ששיחררה אותו למעצר בית. 

מור טען: לא רציתי שיטרידו אותי

המשטרה החליטה לעצור את אושר לאחר שבחקירתו אמר מור כי עם חזרתו הביתה לאחר התאונה כיסה מור את שמשת הרכב הפגועה בשמיכה. עורך דינו הסביר זאת בזה שלמור יש שכן שנוהג להתעניין שבחייו של מור ומקפיד לשאול אותו מהיכן חזר בכל פעם שהוא שב לביתו. לדברי מור, הוא רצה ללכת לישון ללא הפרעה, ולכן כיסה את השמשה.

בפתח הדיון בעניינו הבוקר אמר מור "הלוואי שהייתי יכול להיות במקום המנוח". מור חזר על דברים שאמר בשבוע שעבר: "אהיה מוכן לקבל כל עונש שיוטל עלי".

בית המשפט האריך את מעצרו של מור בשבעה ימים נוספים. למור מיוחסות עבירות של הריגה, שיבוש הליכי משפט ונהיגה בשכרות. מוקדם יותר השבוע פרסמנו כי בדיקות שנערכו למור מוכיחות כי הוא צרך סמים לפני הנסיעה. גם ידידה שהייתה איתו העידה כי בנוסף לשתיית אלכוהול, הוא גם עישן חשיש.

תאונת הפגע וברח - סיקור מיוחד:

החשד נגד מור: הריגה והפקרה

חשד: אנשים נוספים היו עם מור בזמן התאונה

במשטרה חושדים: מור נהג בשכרות

דורס בנו של השופט חשין הסגיר עצמו למשטרה

"דריסת בנו של חשין - כמו רצח"