חשד: חברו של טל מור ייעץ לו להסתיר השמשה המנופצת

עצור נוסף בפרשת דריסתו של שניאור חשין ז"ל: חברו של טל מור, החשוד שפגע בחשין ונמלט, נעצר בחשד לשיבוש הליכי חקירה. על פי החשד, כששמע החבר על התאונה, הוא ייעץ למור להסתיר את שמשת הרכב השבורה

פרסום ראשון: המשטרה עצרה לפני זמן קצר את חברו של טל מור, בחשד לשיבוש הליכי חקירה. המשטרה חושבת כי חברו, מ', ששמו המלא נמצא תחת צו איסור פרסום, הוא זה שייעץ לו לכסות את המכונית עם השמשה המנופצת וביקש ממנו ללכת לישון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ממשפטו של טל מור? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

גורמים המקורבים לחקירה סיפרו כי ככל הנראה יצר קשר עם מ' כאשר היה בדרכו הביתה וסיפר לו על התאונה שעשה עם רכבו. למרות שטל ציין בחקירתו כי לא הבחין שפגע באיש, חברו ייעץ לו לכסות את שמשת הרכב כך שלא תיחשף לעיני העוברים ושבים.

המשטרה החליטה לעצור את מ' לאחר שבחקירתו אמר מור כי עם חזרתו הביתה לאחר התאונה כיסה מור את שמשת הרכב הפגועה בשמיכה. עורך דינו הסביר זאת בזה שלמור יש שכן שנוהג להתעניין שבחייו של מור ומקפיד לשאול אותו מהיכן חזר בכל פעם שהוא שב לביתו. לדברי מור, הוא רצה ללכת לישון ללא הפרעה, ולכן כיסה את השמשה.

"אקבל כל עונש שיוטל עלי"

בפתח הדיון בעניינו הבוקר אמר מור "הלוואי שהייתי יכול להיות במקום המנוח". מור חזר על דברים שאמר בשבוע שעבר: "אהיה מוכן לקבל כל עונש שיוטל עלי".

בית המשפט האריך את מעצרו של מור בשבעה ימים נוספים. למור מיוחסות עבירות של הריגה, שיבוש הליכי משפט ונהיגה בשכרות. מוקדם יותר השבוע פרסמנו כי בדיקות שנערכו למור מוכיחות כי הוא צרך סמים לפני הנסיעה. גם ידידה שהייתה איתו העידה כי בנוסף לשתיית אלכוהול, הוא גם עישן חשיש.

תאונת הפגע וברח - סיקור מיוחד:

החשד נגד מור: הריגה והפקרה

חשד: אנשים נוספים היו עם מור בזמן התאונה

במשטרה חושדים: מור נהג בשכרות

דורס בנו של השופט חשין הסגיר עצמו למשטרה

"דריסת בנו של חשין - כמו רצח"