טל מור כיסה את הרכב לאחר שדרס את חשין - והלך לישון

הנהג החשוד בדריסתו למוות של שניאור חשין ז"ל אמר היום בכניסה לדיון בעניינו "אקבל כל עונש שיטילו עלי". מעצרו הוארך בשבעה ימים נוספים. עורך דינו הסביר מדוע השמשה כוסתה: "הוא לא רצה שהשכן יפריע לו בשאלות"

עדויות חדשות מחקירותיו של טל מור, הנהג החשוד שדרס למוות את שניאור חשין ז"ל, בנו של השופט בדימוס מישאל חשין. באחת מחקירותיו האחרונות הוא ביקש לדחות את החקירה כיוון שלא ישן בימים האחרונים. הוא שתק ולא שיתף פעולה עם חוקריו.

עורך דינו של מור שאדי סרוג'י ממשרדה של תמי אולמן, אמר הגיב על עדותה של ר', הידידה שהייתה איתו באותו הערב: " האם בדקתם אותה על שימוש בסמים?". לדבריו, ר' העידה שעישנה סמים ביחד עם מור, והוא ישמח להתעמת איתה. עוד ציין עו"ד סרוג'י, כי את שמה ומספר הטלפון שלה העמיד מור בעצמו לחוקרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ממשפטו של טל מור? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

בחקירה התברר כי עם חזרתו הביתה לאחר התאונה כיסה מור את שמשת הרכב הפגועה בשמיכה. עוה"ד הסביר זאת בזה שלמור יש שכן שבכל פעם כשמור מגיע הביתה, הוא שואל אותו מאיפה הוא חוזר. מור רצה ללכת לישון ללא הפרעות, ולכן כיסה את השמשה.

"אקבל כל עונש שיוטל עלי"

בפתח הדיון בעניינו הבוקר אמר מור "הלוואי שהייתי יכול להיות במקום המנוח". מור חזר על דברים שאמר בשבוע שעבר: "אהיה מוכן לקבל כל עונש שיוטל עלי".

בית המשפט האריך את מעצרו של מור בשבעה ימים נוספים. למור מיוחסות עבירות של הריגה, שיבוש הליכי משפט ונהיגה בשכרות. מוקדם יותר השבוע פרסמנו כי בדיקות שנערכו למור מוכיחות כי הוא צרך סמים לפני הנסיעה. גם ידידה שהייתה איתו העידה כי בנוסף לשתיית אלכוהול, הוא גם עישן חשיש.

וודקה, ערק והרבה בירות

הסגרתו של טל מור למשטרה כ-13 שעות אחרי התאונה הקטלנית שבה נהרג רוכב האופניים שניאור חשין הובילה את השוטרים לבדוק את מקומות הבילוי שבהם בילה לפני התאונה הקטלנית. החוקרים גבו עדויות מכמה מהעובדים במועדון שבו בילה החשוד טל מור, בשעות שלפני התאונה ובינהם גם ר' - עובדת בפאב שהיא גם ידידתו של מור - שהעידה על לילה רווי אלכוהול.

וודקה, ערק, קוקטייל אלכוהולי, בירה ובירה מהחבית - זו רשימת המשקאות שצרך לכאורה הצעיר מכפר ברוך לפני שעלה על ההגה. "באותו ערב טל הגיע מוקדם לבר, ואמר לי שהוא רוצה שנבלה ביחד. הוא חיכה עד שסיימתי לעבוד ובינתיים שתה", סיפרה ר' לחוקרי המשטרה. "כשסיימתי את המשמרת הוא המשיך איתי ל'סקס בר' ותוך כדי נסיעה עישנו ג'וינט. כשהגענו למועדון הוא הזמין עוד משקאות אלכוהולים וגם שם המשכנו לעשן".

בהמשך מתארת ר' התנהגות מוזרה של מור שגרמה לה להפסיק את הבילוי המשותף. "הוא רצה שאמשיך לבלות איתו את הלילה, אבל אני לא רציתי כי הוא התנהג מוזר והוא היה שיכור", סיפרה.

הבנו מהתקשורת שטל הסתבך

"בזמן שהוא הזמין לנו עוד צ'ייסרים ברחתי ממנו, חזרתי הביתה והלכתי לישון", העידה ר'. על התאונה הנוראית נודע לה רק לאחר מכן. "אחרי כמה שעות התקשרה אלי חברה משותפת ואמרה לי ' תסתכלי בטלוויזיה' את לא יודעת איך טל מור הסתבך'. אז גיליתי את כל הסיפור".

במקביל לחקירת המבלים שראו את מור בער התאונה, המשטרה החרימה את מצלמות האבטחה של שני הברים בהם נצפה הדורס, החשוד בהריגה, נהיגה תחת השפעת אלכוהול והפקרת פצוע. אמש הגיע מור לזירת התאונה וניסה לשחזר את האירוע. הצעיר זיהה את הכביש בו נסע בזמן התאונה, אך ציין כי הוא אינו מזהה את הנקודה בה, כביכול, פגע בשניאור חשין ונמלט מבלי להגיש סיוע.

תאונת הפגע וברח - סיקור מיוחד:

החשד נגד מור: הריגה והפקרה

חשד: אנשים נוספים היו עם מור בזמן התאונה

במשטרה חושדים: מור נהג בשכרות

דורס בנו של השופט חשין הסגיר עצמו למשטרה

"דריסת בנו של חשין - כמו רצח"