בקבוק תבערה הושלך לעבר יו"ר עובדי עיריית רמת גן

בפעם השנייה בתוך כמה חודשים: בקבוק תבערה הושלך הלילה לעבר מכוניתו של שמואל מזרחי, יו"ר ועד עובדי עיריית רמת גן. למכונית נגרם נזק כבד אך מזרחי לא שהה ברכב בעת האירוע. גם לפני ארבעה חודשים נעשה ניסיון לפגוע ביו"ר ועד עובדי עיריית רמת גן, כשרימון הושלך לעבר ביתו

ראש ועד עובדי עיריית רמת גן על הכוונת: בקבוק תבערה הושלך הלילה לעבר מכוניתו של שמואל מזרחי, יו"ר ועד העובדים של העירייה. נזק כבד נגרם למכוניתו של מזרחי, אך למזלו היא הייתה ריקה ואיש לא נפגע.

סמוך לשעה 02:00 בלילה התקבל דיווח במשטרת מחוז תל אביב על בקבוק תבערה שהושלך לעבר רכב מסוג ב.מ.וו שחנה ברחוב יהושפט בעיר. מאוחר יותר התברר כי הרכב שייך למזרחי, אך כאמור איש לא שהה בו בזמן האירוע.

זו לא הפעם הראשונה שמזרחי נמצא תחת איום. בחודש פברואר האחרון נעשה ניסיון קודם לפגוע ביו"ר ועד עובדי עיריית רמת גן, כשרימון הושלך לעבר ביתו ברחוב יהושפט בעיר. גם במקרה זה לא היו נפגעים באירוע, אך נגרם נזק קל לחצר הבית.

חודש לפני התקרית בביתו של מזרחי, הושלך רימון לעבר אחיו של יו"ר הוועד, ישראל מזרחי, אולם נראה שהרקע לאירוע הוא קשריו העסקיים של ישראל מזרחי עם העבריין זאב רוזנשטיין, שהיו שותפו בבעלות על בתי קזינו במזרח אירופה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק