דוח משטרתי: גם העבריינים צופים במשחקי המונדיאל

תקופה קצרה של שקט: במשטרה מדווחים כי העבריינים החליטו לוותר על הפריצות לבתים ולרכבים בתקופת המונדיאל, ולהקפיד לראות את המשחקים. נתונים שנאספו במשטרת מחוז ת"א מצביעים על ירידה של כ-30% בשיעור ההתפרצויות לדירות, כנראה גם בגלל העובדה שהעבריינים יודעים שהאנשים נמצאים גם כן בבתים ורואים את המשחקים

תמונה שלא תראו הרבה בתקופה הקרובה (חדשות 2)

העבריינים בת"א הפכו לאוהדי כדורגל? לפחות לפי נתוני משטרת ת"א מסתמן שכן. דוח שהופק במשטרת מחוז ת"א מצביע על ירידה חדה בשיעור הפשיעה, בעיקר בנושא עבירות הרכוש, כך דיווח הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

הדוח מראה בצורה חד משמעית כי השנה ישנה ירידה משמעותית בעבירות של התפרצות לדירות, גניבות ופריצות לרכב, לעומת התקופה המקבילה אשתקד. "אנחנו יכולים לראות את הפורצים המוכרים לנו יושבים מול מסכי ענק ופשוט לא מחמיצים את המשחקים", סיפר גורם במשטרת ת"א. מאז שהחל המונדיאל נרשמה ירידה של כ-30% בשיעור ההתפרצות לדירות, ככל הנראה גם בשל העובדה שהעבריינים יודעים שבשעות הערב, נמצאים רוב האנשים בבתים וצופים במשחקים.

"העניין סביב המונדיאל חוצה מגזרים", אמר גורם במשטרה, "כמו ששעות העבודה של האנשים מתקצרות בהתאם למשחקים, כך גם שעות הפעילות של העבריינים מתקצרות". נראה כי במשטרה, כמו כולנו, מעדיפים שבכל קיץ יהיה מונדיאל, אך גם תקופת רגיעה של חודש פעם בארבע שנים לא מזיקה לשוטרים שיכולים לצפות במשחקים במהלך המשמרת ללא חשש.

מונדיאל 2010 בדרום אפריקה: סיקור מיוחד

מאמן צפון קוריאה: ההפסד הוא באשמתי

צפו: ויין רוני יצא נגד האוהדים והתנצל

החברה של השוער גרמה להפסד?

הנשק הסודי של נבחרת פראגוואי

וובוזלה? לא בקניונים

בלונדיניות בחצאיות? לא אצל פיפ"א

צפו במראדונה תוקף את פלה

מיליארד קונדומים יחולקו במונדיאל

חדש ב-BBC: שידור נטול וובוזלה

צפו: ההחמצה של גרין - גרסת הלגו

פיפ"א מודיעה: הוובוזלות לא הולכות לשום מקום

כך מתכונן ערוץ טלוויזיה לשידורי המונדיאל

כמה כסף מגלגל המונדיאל? 

מרהיב: הצצה למונדיאל בתלת-מימד