חשד: התחזו לאנשי פיקוד העורף - ופרצו לדירות בי-ם

המשטרה עצרה שלושה גברים בחשד שנהגו להציג עצמם כאנשי פיקוד העורף, ובזמן ש"העסיקו" את דיירי הבית בחיפוש אחר ערכות המגן - שכפלו את מפתח הדירות ומאוחר יותר פרצו אליהן. אם היה אדם נוסף בבית - היו "מנטרלים" גם אותו באמצעות בקשה לקבל "משקה חם"

ניצול ציני של המצב הביטחוני. ארכיון (דוברות המשטרה)

שוב ניצול ציני של המצב הביטחוני: המשטרה עצרה אמש שלושה גברים בחשד שפרצו ל-15 דירות בירושלים, לאחר שהתחזו לעובדי פיקוד העורף שבאו לאסוף ערכות מגן, שכפלו את מפתחות הדירות - ופרצו אליהן מאוחר יותר.

שלושה גברים מהדרום ומירושלים נעצרו על ידי בלשי מרחב מוריה, בחשד כי ביצעו "תרגיל עוקץ" מתוחכם, אך מסובך למדי: בזמן שאחד מהחשודים נהג להמתין ברכב, נהגו על פי החשד השניים הנוספים לעלות לדירה ולהציג עצמם כאנשי פיקוד העורף שהגיעו לאסוף את ערכות המגן לצורך רענון.

"ניטרלו" את בעלי הבית - ושכפלו את המפתח

בזמן שאחד מבני הבית היה הולך לחפש את ערכת המגן, ביקש חשוד נוסף מאדם אחר בדירה למזוג לכוס עמה הצטייד מראש משקה חם. כך, בזמן שכל אנשי הדירה "מנוטרלים", נהגו החשודים לשכפל את מפתחות הדירה באמצעות שבלונת-פלסטלינה, ולהימלט מהדירה.

כעבור מספר ימים, לאחר שהיו מוודאים שאנשי הדירה אינם נמצאים, היו נוהגים על פי החשד לפרוץ לבתיהם ולגנוב סכומי כסף ותכשיטי זהב. השלושה נעצרו, כאמור על ידי המשטרה והועברו לחקירת משטרת מרחב מוריה בבירה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק