חשד: וטרינר ניתח בלי הרדמה - אלא "עם מספריים ואזמל"

אוהבי החיות יתקשו להאמין: וטרינר תושב באר שבע חשוד שביצע ניתוחים בבעלי חיים בבית הבעלים שלהם, ללא חומרי הרדמה וללא כלי ניתוח ראויים, בעקבות מצב כלכלי קשה. היום הוא עוכב לחקירה: "הרבה חיות לא שרדו", מספרים במשטרה

חיות רבות לא שרדו. ארכיון (חדשות 2)

דווקא הווטרינר - התעלל בחיות: וטרינר תושב באר שבע חשוד בהתעללות בבעלי חיים ובקבלת דבר במרמה, לאחר חקירה שהתבצעה בעניינו באופן סמוי במשך חודש וחצי - והיום עברה למישור הגלוי.

הווטרינר חשוד שבעקבות מצב כלכלי קשה אליו נקלע, החל לערוך טיפולים וניתוחים בבעלי חיים בבתי הלקוחות - לרוב ללא הרדמה, עם מספריים ואזמל, על השולחן בסלון או במטבח.

"הוא מודה ברוב הדברים המיוחסים לו", נמסר לחדשות 2 באינטרנט ממשטרת באר שבע. "אנו נדרוש כמובן להפסיק את הרישיון שלו. הוא מבין שהוא עשה הרבה מאוד טעויות".

בעלי חיים רבים לא שרדו

עוד נמסר, "הוא ביצע ניתוחים רבים למרות שאין לו ידע או הסמכה לבצע את רובם. רוב הבעלים דיווחו לנו ולעמותת 'תנו לחיות לחיות' על סבל נוראי ודימומים נוראים. רוב הניתוחים בוצעו ללא הרדמה - כי חומרי ההרדמה היו יקרים מדי, ככל הנראה".

לווטרינר, כך עולה מחקירתו, לא היה כסף להחזיק קליניקה משלו או לקנות כלי טיפול ראויים, אז הוא החל בעסק המפוקפק של טיפולים בבית הלקוח, בעלות זולה משמעותית משאר הווטרינרים. "הוא פגע בחיות באופן נואש", אומרים היום במשטרת באר שבע. "הרבה חיות לא שרדו".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק