דורס בנו של השופט חשין הסגיר עצמו למשטרה

13 שעות אחרי שדרס למוות את בנו של שופט העליון לשעבר הסגיר עצמו החשוד למשטרה באמצעות כתב חדשות 2. בריאיון בלעדי מסביר הצעיר בבכי: לא האמנתי שפגעתי במישהו. במשטרה מגלים: לנהג עבר בתחום הסמים

אחרי קריאות המשטרה והחיפושים הנרחבים, הסגיר הערב את עצמו לידי המשטרה באמצעות כתב חדשות 2 החשוד שדרס למוות לפנות בוקר את בנו של השופט העליון לשעבר מישאל חשין.

13 שעות אחרי התאונה הקטלנית סמוך למחלף קסם הגיע טל מור בן ה-25 מכפר ברוך שבצפון לתחנת המשטרה בחיפה בעצת עורכי דינו. בבכי מר הוא הביע צער, התנצל וסיפר על רגעי האסון.

"אני לא מאמין שפגעתי באנשים אחרים", הדגיש מור, סטודנט למוזיקה ללא עבר פלילי. "האוטו סטה ונכנס במעקה בטיחות", הוא משחזר. לדברי הצעיר, רק לאחר שחזר לביתו וקרא על התאונה אינטרנט הוא החל לחשוד כי הוא מעורב במקרה. "הלב שלי התחיל לדפוק כי הנוף היה לי מוכר", מספר מור.

לטענתו הוא ניגש לרכב אך לא מצא כתמי דם. רק אחר הצהריים הוא החליט להתייצב בתחנת המשטרה ולהעיד בפני החוקרים. כעת הוא בעיקר חושש מהמפגש עם בני משפחתו של שניאור בן ה-43, שהשאיר אחריו אישה ושלושה ילדים. "אני כל כך מצטער, כואב לי", הוא מייבב. "אני מפחד להסתכל להם בעיניים".

לאחר שהסגיר עצמו גילו השוטרים כי לא מדובר במפגש הראשון של מור עם אנשי החוק. בעבר נפתחו נגדו תיקים בגין עבירות סמים. מחר הוא יובא לבית משפט השלום בראשון לציון לדיון בהארכת מעצרו.

סמוך לשעה 06:00 נפגע שניאור חשין ממכונית חולפת בכביש 444 סמוך לראש העין, שעה שרכב על אופניו. הוא נגרר לאורך כמה מאות מטרים והושאר על הכביש. הנהג נמלט מהמקום מבלי לדווח על התאונה או להגיש סיוע.

חבר שנסע לצדו של שניאור והיה עד לתאונה ניסה להחיותו אך ללא הצלחה, הוא מסר לחוקרים פרטים מזהים אודות הרכב הפוגע. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו שניאור.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק