בני זוג עינגו את עצמם בשיחות וידאו - ונעצרו

מכשירי הטלפון הנייד המתקדמים מביאים עמם, מתברר, גם עבירות פליליות מסוג חדש. בני זוג מתל אביב נעצרו אמש בחשד שעינגו את עצמם, צילמו את המעשה בטלפון הסלולרי - ושלחו את הווידאו המגונה לשורה של נשים ממרכז הארץ. השניים נעצרו אתמול, אך טענו בחקירה: המכשיר כבר לא ברשותנו, ניתקנו אותו בשל "חשבון טלפון מנופח"

בני זוג תושבי ת"א נעצרו אמש בחשד להטרדה מינית באמצעות שיחות וידאו בטלפון הסלולרי.

בחודשיים האחרונים התקבלו תלונות מ-7 נשים שונות ממרכז הארץ, שסיפרו כי הן הוטרדו מינית במכשיר הנייד שלהן. לטענתן של המתלוננות, בחלק מהשיחות נשלחה אליהן שיחת וידאו במהלכה נראה גבר המבצע בעצמו מעשה מגונה. המשטרה לא מצאה שום קשר בין המתלוננות השונות.

משטרת לב תל אביב פתחה בחקירה, ואתמול עצרה את מחזיקת הנייד ממנו בוצעו השיחות - אישה בת 38. בחקירתה הודתה האישה כי הסלולרי היה ברשותה, אולם טענה כי ניתקה את הקו לפני חודש בעקבות חשבון טלפון מנופח. החשודה סירבה לומר למי מסרה את המכשיר, ולכן היא חשודה גם בשיבוש הליכי חקירה.

המשטרה חושדת: נשים נוספות הוטרדו

מאוחר יותר נעצר גם בן זוגה של בעלת הטלפון הסלולרי, בן 34, בחשד שהוא מי שביצע בפועל את המעשים המגונים בשיחות הווידאו. השניים יובאו להארכת מעצרם במהלך היום בבית משפט השלום בת"א.

המשטרה חושדת כי השניים התקשרו גם לנשים נוספות, ומבקשת מכל מי שהוטרד בחודשים האחרונים בטלפון הנייד לגשת לתחנת המשטרה ולהתלונן.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק