חשד לפרשת אונס קבוצתי בר"ג; 2 נערים נעצרו

בלשי מחלק הנוער במרחב דן במשטרה היו בעיצומה של חקירה אחרת, כשגילו במפתיע חשד לכך שמספר נערים מרמת גן ביצעו מעשים מגונים והתעללו מינית בנערה בת 17 במשך שנתיים תמימות. נכון לעכשיו נעצרו שני נערים הקושרים עצמם לחלק מהחשדות, אבל המשטרה מבטיחה שיהיו מעצרים נוספים בפרשה

החשוד באונס בת"א. עכשיו גם בר"ג? (חדשות 2)

בלשי מחלק הנוער של מרחב דן במשטרה עצרו אתמול שני נערים בני 17 תושבי רמת גן בחשד שביצעו מעשים מגונים בבת גילם במשך שנתיים תמימות. המידע הגיע לבלשים מחקירה אחרת אותה קיימו בנושא אחר, ובעקבות המידע הם ביקשו מהנערה להגיע ולמסור עדות.

בחקירתה סיפרה הנערה כי שני הנערים שנעצרו ביצעו בה מעשים מגונים וביקשו ממנה לקיים עימם יחסי מין חלקיים במשך כשנתיים, מאז הייתה בת 15, במקומות שונים באזור המרכז. לאחר חקירתה נעצרו השניים, שיובאו בהמשך להארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א. השניים הודו בחקירתם בחלק מהחשדות שעלו נגדם.

גורם המקורב לחקירה סיפר כי על פי ההערכות שמצויות בידי החוקרים, ישנם נערים נוספים שככל הנראה לקחו חלק בהתעללות המינית באותה נערה. אותם נערים צפויים להיעצר במידה ואכן יתברר כי יש להם קשר לפרשה.

תזכורת: פרשת האונס הקבוצתי בת"א

בחודש פברואר נעצרו 14 נערים בחשד שביצעו שורה של מעשי אונס, מעשים מגונים ונהגו באלימות כלפי נערה בת 18 במשך שלוש שנים.

הפרשה החמורה נחשפה לאחר חקירה מאומצת שנמשכה זמן ממושך, שהחלה לאחר שבמשטרת תל אביב צפון התקבל מידע מודיעיני בפרשה. שוטרי היחידה המרכזית של משטרת תל אביב ניהלו חקירה סמויה, במהלכה התוודתה הנערה על מסכת של התעללות ותקיפה מינית שעברה במשך השנים. על פי החשד, במשך תקופה ארוכה אילצו הנערים את הנערה לספק להם שירותי מין, כשהם מפעילים כלפיה אלימות קשה, ומתעדים במצלמת וידאו את מעשי הזוועה שביצעו.

מעדותה של הנערה, שלומדת בבית ספר שנחשב יוקרתי בצפון תל אביב, עולה כי היא הכירה נער אחד בן גילה. בין השניים התפתח קשר רומנטי, במסגרתו החליט הנער לנצל אותה מינית. בשלב מסוים הוא אילץ אותה לקיים יחסי מין עם כמה מחבריו, ולאחר מכן גם עם נערים אחרים.

"העדויות שעולות בתיק הזה מחרידות ומזעזעות", סיפר פקד רן אריאלי, ראש צוות החקירה. "ברבים מהמקרים הנערים הפעילו כלפיה אלימות קשה, כגון כיבוי סיגריות וסטירות. בחלק מהמקרים אנסו אותה בני הנוער האחד אחרי השני".

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין