השכנה: "היא נדקרה לעיני ילדיה"

"היא איבדה שליטה והתנפלה עליה בגלל שטות", כך תיארה עדת ראייה את רגעי האימה שעברו על האישה ההרה שנדקרה באשדוד על רקע סכסוך עם שכנתה. "זה קרה לעיני ילדיה של הנדקרת, הם היו מזועזעים". הרופאים יילדו את התינוק בניתוח קיסרי והצילו את חייו. היולדת מתה מפצעיה בבית החולים

הרצח המזעזע שאירע לאור יום באשדוד התרחש ככל הנראה כתוצאה מקפה שנשפך בחדר המדרגות של הבניין ברחוב סיני בעיר - כך עולה מחקירה ראשונית של אירוע הדקירה שהתרחש היום על רקע סכסוך בין שכנות.

רוצים לקבל עדכון ברגע שיהיה חדש עם התינוק? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תושבי השכונה שהיו עדים לאירוע סיפרו לחדשות 2 על שהתרחש. "קראו לי ואמרו לי 'בואי, דוקרים מישהו בחוץ'", סיפרה נינה אוחנה, שכנה של השתיים לחדשות 2 באינטרנט. "אני מצטערת שלא עצרתי אותה, הייתי מאזנת אותה. מדובר באישה שיצאה מדעתה ואיבדה שליטה".

לדברי אוחנה, החשודה בדקירה היא אם חד הורית שהתגוררה בשכנות לנדקרת. "קשה לה עם הילדים, היא אישה קשת יום ממורמרת, והיא כל הזמן קיטרה על זה דברים שהנדקרת עשתה לה", אמרה אוחנה. "אבל על דבר כזה צריך לרצוח? ברור שהיא לא שלטה בעצמה. אני מצטערת שלא הצלחתי לעצור אותה".

אוחנה שיחזרה את רגעי האימה שהתרחשו לדבריה לעיני שלושת ילדיה של הנדקרת. "ראיתי אלימות, ראיתי משטרה, אנשים, לא הבנתי מה קורה, עד שקלטתי. ניסיתי לקרוא לשכנה למעלה, אבל הבנתי שדקרו אותה. אני לא יודעת איך להסביר את זה. הילדים של האישה שנדקרה היו המומים, היה להם מבט מזועזע בעיניים. אין לי מילים".

התינוק ניצל, הרופאים נלחמו על חיי האם 

כוחות גדולים של מד"א ומשטרה הוזעקו בצהריים לאשדוד בעקבות דקירה של אישה בהיריון. על פי החשד, שכנתה של האישה - תושבת רובע א' בעיר - דקרה אותה על רקע סכסוך בין השתיים.

מפרטים ראשונים של האירוע עולה כי האישה בת ה-34 הנמצאת בחודש השמיני להריונה, נדקרה בצווארה ברחוב סיני באשדוד. צוות מד"א שהגיע לזירה החל לבצע בה פעולות החייאה. פרמדיקים של מגן דוד אדום במרחב לכיש פינו את האם לבית החולים קפלן ברחובות תוך מאמצי החייאה. עם הגעתם לבית החולים, הרופאים הכניסו את האם לחדר ניתוח - שם היא עברה ניתוח קיסרי דחוף.

אחרי דקות בחדר הניתוח, הרופאים יילדו את התינוק והצליחו לייצב את מצבו. "הדופק של הפעוט שב להיות סדיר, אך הוא מונשם", ציין גורם בצוות הרפואי. במקביל לטיפול בתינוק, הרופאים ניסו לייצב את מצבה של האם, אך כעבור כשעה היא מתה מפצעיה בבית החולים.

המשטרה פתחה בחקירת האירוע. תושבי האזור סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי הבוקר פרץ ויכוח נוסף בין השתיים במהלכו רדפה השכנה אחר הנדקרת ברחוב, כשהיא צועקת לעברה.