החביא סכין יפנית בכובע - ואיים לרצוח את גרושתו

גבר בן 45 לא הסתיר את העובדה כי הוא מתכוון לרצוח את גרושתו. כאשר הגיע לביתה הוא תקף אותה, וכשנעצר על ידי השוטרים הם הבחינו כי הוא מסתיר משהו בכובעו - סכין יפנית. "הוא אמר לנו בצורה חד משמעית - רציתי לרצוח אותה", סיפר חוקר ממשטרת נתניה

הסכין שנמצאה בתוך הכובע (משטרת מרחב שרון)

לא טרח להסתיר ראיות: בית משפט השלום בנתניה האריך היום את מעצרו של גבר בן 45 מנתניה לאחר שאיים לרצוח את גרושתו, אם לחמשת ילדיו.

הגבר ביקש לפני מספר ימים להיכנס לדירתה של האישה, ומשזו סירבה אמר לה כי הוא מתכוון להרוג אותה. הגרושה הזעיקה את השוטרים אך בסופו של דבר, מסיבה שאינה ברורה, לא הגישה האישה תלונה במשטרה. לאחר זמן מה, שב החשוד לבית האישה שהכניסה אותו לביתה.

בזמן ששהה בביתה, תקף אותה הגבר ממנו התגרשה וגרם לה לחבלות חמורות. האישה הצליחה להזעיק את השוטרים שהגיעו למקום במהרה. כשהגיעו השוטרים למקום, הם הבחינו כי הוא מסתיר משהו בכובעו. השוטרים הסירו את הכובע וגילו שם סכין יפנית, איתה התכוון על פי החשד לרצוח את אשתו לשעבר.

רס"מ אבי אטברין, ראש משמרת סיור במשטרת נתניה, סיפר כי גם במהלך החקירה החשוד הדגיש בפניהם כי הוא התכוון להרוג את גרושתו, ובקרוב יוגש נגדו כתב אישום.