האב חשוד בביצוע מין אנאלי בבתו בבית הכנסת

אשתו של החשוד באונס ובביצוע מעשים מגונים בארבע מחמש בנותיו נעצרה הלילה בחשד שידעה על המעשים ולא מנעה אותם. בחקירתה היא הודתה בחלק מהדברים, אך ציינו כי את המעשים החמורים ביותר לא הכירה. גורמים במשטרה לחדשות 2 באינטרנט: אחד החשדות שנבדקים הוא כי האב ביצע מין אנאלי באחת מבנותיו בבית הכנסת המקומי

גם האם נעצרה. אילוסטרציה (חדשות 2)

לאחר שאתמול נחשף כי אב מראשון לציון חשוד בכך שאנס את בנותיו הקטינות במשך שנים, נעצרה הלילה אשתו של החשוד, בת 49. היא חשודה בכך שידעה על המעשים ולא ניסתה למנוע אותם. הבוקר היא תובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.

גורמים המעורים בחקירה סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי באחד המקרים המיוחסים לאב הוא ביצע באחת מבנותיו מין אנאלי בבית הכנסת הסמוך לבית. לדברי אותם גורמים, המעשה חזר על עצמו מספר פעמים.

בחקירתה במשטרה סיפרה האם כי היא הכירה חלק מהמעשים, אך לא חשבה שהם חמורים. באחד המקרים, לדבריה, היא הבחינה בבעלה לפני כעשר שנים רוכן מעל אחת מבנותיהם כשהוא לבוש. עם זאת, הכחישה האם את המעשים החמורים יותר וטענה כי היא לא ראתה אותם מתרחשים בזמן אמת.

לזוג חמש בנות, כאשר כעת חושדת המשטרה כי האב ביצע את המעשים המיוחסים לו רק כלפי ארבע מהן. עם זאת, אומרים במשטרה, בתם הצעירה ביותר של בני הזוג, בת 6, טרם נחקרה על ידי חוקרי נוער ולכן עוד לא ניתן לשלול כי גם היא נפלה קורבן למעשים.

הבת הבכורה שברה שתיקה

אתמול החליטה צעירה מהשפלה לשבור שתיקה אחרי 15 שנים במהלכן לטענתה עברה התעללות מינית קשה. היא צעדה לתחנת המשטרה, שם הגישה תלונה נגד האיש שביצע מעשים מיניים בה ובאחיותיה, וסיפרה לחוקרים כי החשוד הוא לא אחר מאשר אביה.

לדברי הצעירה בת ה-20, היא ושלוש אחיותיה עברו התעללות ממושכת מאז שהייתה בת 5. ההתעללות כללה מעשי אונס, מעשים מגונים ומעשי סדום שהתבצעו על בסיס קבוע, מבלי שאיש יודע על כך. בעקבות התלונה האב נעצר ונלקח לחקירה. החוקרים זימנו גם את אחותה הבכורה של המתלוננת, שתמכה בגרסתה.