הצעירה שהותקפה בגלל וודקה משחזרת כיצד הותקפה באכזריות

נער בן 17 מפתח תקווה החליט לנקום בקבוצת צעירים שסירבו לתת לו כוס וודקה. היום משחזרת אחת מהמותקפות את רגעי האימה: "באו אלינו עם מקלות, עם קרשים, בקבוקים, אבנים, והתחילו פשוט להתנפל עלינו", היא משחזרת באימה". צפו בשחזור המקרה

האלימות ממשיכה להשתולל ברחובות: לפני כשלושה שבועות הותקף באכזריות צעיר שבילה עם חבריו במרכז פתח תקווה, רק מכיוון שסירב לתת לקטין כוס וודקה. היום משחזרת בת זוגו א' את רגעי הפחד.

"ביום שישי נפגשנו עם עוד זוג של חברים", מספרת א'. "פתאום בא אלינו איזה בחור קטן, בחור נמוך בן 17, ביקש שנמזוג לו וודקה". לאחר שדחו חברי הקבוצה את בקשתו בטענה כי הוא קטין ולאחר שהבחינו שהוא כבר תחת השפעת אלכוהול, נעלם הצעיר אך חזר זמן קצר אחר כך כדי לנקום.

"אחרי 10 דקות בערך הוא חזר עם החבורה שלו, איזה שמונה - תשעה אנשים, באו אלינו עם מקלות, עם קרשים, בקבוקים, אבנים, והתחילו פשוט להתנפל עלינו", היא משחזרת באימה.

"שברו לו בקבוקים על הראש"

א' מוסיפה ומספרת: "התנפלו על חבר שלי איזה ארבעה חמישה אנשים, פשוט התחילו להרביץ לו עם רגליים, ידיים, בקבוקים, הכל. לדבריה, שברו לו כמה בקבוקים על הראש". לטענתה עבר זמן רב עד שאחד מהעוברים ושבים התערב ועזר להפריד בין הכוחות.

"הרבה שכנים הסתכלו, מהחלונות, ופשוט פחדו לצאת", מספרת א'. לטענתה "בסוף בא איזה בחור והתחיל לצעוק עליהם 'תעזבו אותו, תניחו לו, תברחו מפה, עכשיו המשטרה תגיע ומשך אותו מהם'.

 מצאו את הנער התוקף בפייסבוק

נגד הקטין החשוד שיזם את התקרית האלימה הוגש כתב אישום בבית המשפט לנוער בפתח תקווה. "מצלמות האבטחה שממוקמות מחוץ להיכל התרבות בעיר תיעדו את הקטטה האלימה, אך איכות התמונות לא איפשרה זיהוי ודאי של התוקפים - זו הסיבה שהוא העצור היחיד מבין החשודים בתקיפה", אמר לחדשות 2 באינטרנט פקד סול גרינברג, קצין הנוער של תחנת פתח תקווה.

"המותקפים זכרו את דברי הקטין שהכריז על שמו וחיפשו אותו ברשת החברתית פייסבוק. שעות לאחר מכן הם הגיעו לתחנתהמשטרה כדי להגיש תלונה", הסיף קצין המשטרה.

הנער הכחיש כל קשר לתקיפה וטען כי מדובר בהאשמות שווא. למרות גילו הצעיר, בית המשפט החליט להשאירו במעצר עד לקבלת החלטה אחרת בעניינו. הנער נאשם בעבירות של איומים, תקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות ותקיפה סתם בנסיבות מחמירות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות