אשתו של ראש כת האיתקה ניסתה להתאבד

ריטה אברמוב, אשתו של ראש כת האיתקה שי אברמוב שהתאבד לפני כשבוע, ניסתה לשים קץ לחייה. אברמוב הגיעה לחקירה במשרדי היחידה המרכזית במשטרת מחוז מרכז ברמלה כשהיא מלווה באמה. בטרם פגישתה עם החוקרים ניגשה אברמוב לשירותים וניסתה לחתוך את הוורידים בזרועה

ניסיון התאבדות במשרדי החקירה: ריטה אברמוב, אשתו של שי אברמוב שהתאבד בתא המעצר לפני יותר משבוע, ניסתה לשים קץ לחייה במשרדי היחידה המרכזית של משטרת רמלה. מבדיקה ראשונית עולה שאברמוב ניסתה לחתוך את הוורידים והתמוטטה בשירותי היחידה.

אברמוב הגיעה הבוקר למשרדי היחידה לצורך חקירה, כשהיא מלווה באמה. בטרם פגשה את החוקרים, הלכה אברמוב לשירותים ושם כאמור ניסתה לשים קץ לחייה. לאחר שלא חזרה למשרדים, ניגשה אמה כדי לבדוק מה מצבה. היא מצאה את בתה מוטלת על הרצפה מגואלת בדם, כשדלת השירותים פתוחה והזעיקה את השוטרים. כעבור מספר דקות היא פונתה במצב קל בית החולים אסף הרופא כשמצבה מוגדר קל.

שי אברמוב שנעצר לפני כשבוע בחשד לביצוע עבירות אלימות חמורות בילדים, התאבד בבית המעצר הדרים לאחר שהוציא חוט ממכנסיו ותלה את עצמו באמצעותו. הסוהר האחראי הבחין באברמוב כאשר הוא תלוי והזעיק למקום צוות של מד"א. הניסיונות של סגל החובשים בבית המעצר ושל אנשי מד"א שהגיעו למקום לבצע באברמוב החייאה עלו בתוהו ומותו נקבע במקום.

בשירות בתי הסוהר אומרים כי לאחר שהגיע לבית המעצר, נבדק אברמוב על ידי עובד סוציאלי ולא הוגדר כעציר בעל סבירות גבוהה להתאבד, והוא אינו טעון השגחה. בעקבות המקרה הוקמה ועדת חקירה ובמקביל נפתחה חקירה במשטרת ישראל.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

חשד: אברמוב עמד בראש כת שדגלה בהתעללות בילדים

חוקרי היחידה המרכזית של מחוז המרכז במשטרה עצרו את שי אברמוב בתום חקירה מאומצת. אברמוב היה דרוש לחקירה זה זמן רב בחשד שעמד בראש כת ששמה לעצמה כמטרה לחנך ילדים תוך שימוש נרחב באלימות.

רפ"ק אשר עזרי מימ"ר מרכז, פונה למי שהיה מעורב במקרי אלימות מסוג זה, ומציע לו להתלונן במשטרה. "מבחינתו בני הזוג חשודים בתקיפת ילדים", מספר רפ"ק עזרי. קצין המשטרה סיפר כי החשוד הציג את עצמו כקואצ'ר, וכאדם שמטפל באנשים, בדרכים שלנו נראות לא מקובלות. "התורה שלו", מסכם עזרי, "הייתה העובדה שבשביל להתנקות, צריך לעבור קשיים פיזיים".

עוד בנושא:

הותר לפרסום: ראש כת האיתקה שי אברמוב התאבד בתאו