ניסיון חיסול ביפו לאור יום

שוב יריות באמצע הרחוב בצהרי היום: גבר כבן 55 נורה בשעות הצהריים ברחוב יסעור ביפו, ככל הנראה מאופנוע חולף. האיש נפצע קל בפלג גופו העליון ופונה ביה"ח איכילוב בעיר כשהוא סובל מפצעי ירי בפלג גופו התחתון. במשטרה מעריכים שהאיש, המוכר למשטרה מתחום הסמים, נורה על רקע סכסוך בין עבריינים

סוגרים חשבון לאור יום: אלמונים שהגיעו לרחוב יסעור ביפו, ככל הנראה רכובים על אופנוע, ביצעו ירי לעבר גבר בן 55 ופצעו אותו בפלג גופו התחתון. כוחות של מגן דוד אדום פינו את האיש לבית החולים איכילוב בתל אביב במצב קל.

כוחות המשטרה הוזעקו למקום סמוך לשעה 13:45 לאחר שהתקבל דיווח על אדם שנורה ברחוב. כשהגיעו למקום זיהו את הפצוע - עבריין מוכר מתחום עבירות הסמים. בעקבות המידע השוטרים מעריכים כי מדובר בניסיון חיסול על רקע סכסוך בין עבריינים.

ניסיון חיסול שני בתוך פחות משבוע

מדובר באירוע הירי השני ביפו בתוך פחות משבוע. ביום שישי האחרון נורה למוות תושב העיר בן 32 ברחוב קדם ביפו, סמוך לחוף הים. שני אלמונים רכובים על קטנוע ירו בו למוות ונמלטו מהמקום.

עוברי אורח פינו את האיש - עומאר חרוף - לקבלת טיפול בבית החולים וולפסון בחולון, אך שם נקבע מותו. גם במקרה זה עולה ממחקירה ראשונית כי הרקע למעשה הוא סכסוך בין עבריינים.