אב מהשפלה חשוד שאנס את 4 בנותיו במשך 15 שנה

מקרה חמור של התעללות מינית בתוך המשפחה נחשף הבוקר עם מעצרו של תושב אחד היישובים בשפלה, החשוד שאנס וביצע מעשים מגונים בארבע מבנותיו במשך 15 שנה. מעצרו של האב התבצע הודות לתלונת אחת הבנות שהחליטה אמש "לשבור שתיקה", אחרי שנים שבהם היא ואחיותיה גדלו בחיקו של האב המתעלל

אחרי 15 שנה: החשדות נחשפים (חדשות 2)

צעירה מהשפלה החליטה אמש לשבור שתיקה אחרי 15 שנים במהלכן לטענתה עברה התעללות מינית קשה. היא צעדה לתחנת המשטרה, שם הגישה תלונה נגד האיש שביצע מעשים מיניים בה ובאחיותיה, וסיפרה לחוקרים כי החשוד - הוא לא אחר מאשר אביה.

לדברי הצעירה בת ה-20, היא וארבע אחיותיה עברו התעללות ממושכת מאז שהייתה בת 5 שכללה מעשי אונס, מעשים מגונים ומעשי סדום שהתבצעו על בסיס קבוע, מבלי שאיש יודע על כך. בעקבות התלונה האב נעצר ונלקח לחקירה. החוקרים זימנו גם את אחותה הבכורה של המתלוננת, שתמכה בגרסת המתלוננת.

החשוד, תושב אחד היישובים בשפלה ואב לחמש בנות, יובא בהמשך היום לבית משפט השלום בראשון לציון, שם ייערך דיון בהארכת מעצרו. בחקירה הראשונית האב קשר עצמו לחלק מהמעשים המיוחסים לו. במקביל לחקירת האב נבדקת מידת מעורבותה של האם במעשים שהתרחשו בבית המשפחה.

בראשל"צ: נער חשוד שהטריד ילדים בגן השעשועים

מקרה נוסף של עבירות מיניות נחקר בראשון לציון בעקבות תלונות תושבים על נער בן 14 שאורב לילדים בגן שעשועים בעיר אותו פוקדים עשרות ילדים - ותוקף אותם מינית.

החקירה בפרשה החלה בעקבות תלונה שהגישה אחת האמהות שבתה התלוננה כי הנער הטריד אותה מינית. "ילד גדול חיכה בתוך המגלשה הסגורה", סיפרה בתה של האם. "הוא אמר לי שאם אני רוצה לעבור - הוא צריך לשכב עליי כמו שמבוגרים עושים".

האם הנסערת עזבה מייד את המקום יחד עם בנותיה, וסיפרה לעיתון "ידיעות אחרונות": "הוא נשכב על הבת שלי והתחכך בה. בסוף היא הצליחה לעבור בין הרגליים שלו וברחה. הילדה תיארה אותו ואמרה שתוכל לזהות אותו". בסוף השבוע שעבר נחרדה האם לגלות כששבה לגן השעשועים יחד עם בתה, כי אותו נער ממשיך לבצע את מעשיו במגלשות.

היא עלתה עם בתה למגלשה כדי לוודא שאין בה אף אחד, אולם לפתע החלה הילדה לצעוק 'זה הוא, זה הוא'. האם צעקה לעבר הנער - שנבהל וברח מהמקום. בהתכתבויות בפורום ברשת האינטרנט סיפרה האם על האירועים המפחידים וגם הגישה תלונה במשטרה, שם פתחו בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק