חשד: נער מראשל"צ תקף מינית בתוך המגלשה

אם לשתי בנות מראשל"צ התלוננה במשטרה כי נער בן 14 ארב לבתה במגלשה סגורה בגן שעשועים - והטריד אותה מינית. הילדה הצליחה לזהותו - וכשהאם קראה לעברו הוא נמלט. תלונה הוגשה במשטרה, שפתחה בחקירה

פחד ואימה במגלשה הסגורה. אילוסטרציה (חדשות 2)

בגן השעשועים הזה לא כיף לשחק: במשטרה חושדים כי נער בן 14 מראשון לציון אורב לילדים בגן שעשועים בעיר אותו פוקדים עשרות ילדים - ותוקף אותם מינית.

החקירה בפרשה החלה בעקבות תלונה שהגישה אחת האמהות שבתה התלוננה כי הנער הטריד אותה מינית. "ילד גדול חיכה בתוך המגלשה הסגורה", סיפרה בתה של האם. "הוא אמר לי שאם אני רוצה לעבור - הוא צריך לשכב עליי כמו שמבוגרים עושים".

האם הנסערת עזבה מייד את המקום יחד עם בנותיה, וסיפרה לעיתון "ידיעות אחרונות": "הוא נשכב על הבת שלי והתחכך בה. בסוף היא הצליחה לעבור בין הרגליים שלו וברחה. הילדה תיארה אותו ואמרה שתוכל לזהות אותו". בסוף השבוע שעבר נחרדה האם לגלות כששבה לגן השעשועים יחד עם בתה, כי אותו נער ממשיך לבצע את מעשיו במגלשות.

היא עלתה עם בתה למגלשה כדי לוודא שאין בה אף אחד, אולם לפתע החלה הילדה לצעוק 'זה הוא, זה הוא'. האם צעקה לעבר הנער - שנבהל וברח מהמקום. בהתכתבויות בפורום ברשת האינטרנט סיפרה האם על האירועים המפחידים וגם הגישה תלונה במשטרה, שם פתחו בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק