חשד: תקפו וגידפו עם איבר המין חשוף

נערים ונערות מאזור המרכז בסך הכל רצו לחזור לביתם לאחר אירוע התרמה בבית עובד, אך לצעירים בני 25-28 מטייבה היה רעיון אחר. הם החלו בלקלל את הנערים כשאיבר מינם חשוף והמשיכו במרדף על הכביש המהיר תוך כדי סיכון חיי אדם. זה הסתיים בשני פצועים קל מדקירות. היום, חודש לאחר המקרה, החשודים נעצרו

תקיפה ללא רחמים. אילוסטרציה (חדשות 2)

משטרת ראשון לציון עצרה הבוקר שלושה תושבי טייבה בני 25-28 בחשד שתקפו בחודש שעבר ללא סיבה חמישה נערים ונערות שיצאו מאירוע התרמה בבית עובד.

תחילת האירוע ב-8.5 סמוך לשעה 4:00, אז יצאו הנערים והנערות מאירוע ההתרמה. בסיום, כך לדבריהם, הם הבחינו בחשודים שצועקים לעברם ואף מקללים כאשר איבר מינם חשוף. כשאחת הנערות ביקשה מהם להפסיק, הם נכנסו לרכבם ונסעו מהמקום.

בשלב הזה המתינו המתלוננים מחוץ לרכבם, עד אשר היו בטוחים שהחשודים כבר לא במקום, ואז נכנסו למכונית ועזבו את המקום. עם זאת, לאחר שהחלו בנסיעה הם הבחינו באחד החשודים חוסם את רכבם באופן שלא מאפשר להם לנסוע מבלי לפגוע בו. מיד לאחר מכן החלו התוקפים ליידות אבנים לעבר רכבם של המתלוננים.

נהג הרכב המותקף הצליח לאחר מספר שניות לחמוק מהמקום ופתח בנסיעה מהירה בכביש 42 לכיוון ראשון לציון. עם זאת, החלו התוקפים לרדוף אחרי הנערים תוך כדי שהם עוברים מנתיב לנתיב ומנסים לחסום את הכביש.

כעבור מספר דקות של נסיעה מעל המהירות המותרת, איבד נהג הרכב המותקף את השליטה על המכונית והתהפך. בתגובה, עצרו התוקפים ליד הרכב ההפוך, ניפצו את השמשות ודקרו שניים מהנערים, שנפצעו קל. לאחר המקרה נמלטו התוקפים מהמקום.

צוות מד"א שהגיע למקום פינה את הפצועים במצב קל לבית החולים אסף הרופא ובמקביל פתחה משטרת ראשון לציון בחקירה. היום הוארך מעצרם של החשודים עד מחר וככל הנראה צפויה הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה.