שוב מסתבך: דרור אלפרון נעצר בחשד לסחיטה באיומים

חוקרי תל אביב הגיעו הבוקר לביתו של אלפרון ועצרו אותו בחשד לסחיטה ואיומים שהפעיל על בעלי עסקים באזור השרון והמרכז. רק אתמול שוחרר אלפרון למעצר בית למשך שבעה ימים והבוקר הוא שוב נפגש עם השוטרים. בהמשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בעקבות החשדות החדשים נגדו

פעם שנייה בארבעה ימים: היחידה המרכזית של משטרת תל אביב שמה את ידיה על דרור אלפרון בעקבות תלונות נגדו לפיהן הפעיל אמצעי סחיטה ואיומים נגד גורמים המעורבים בענף מחזור הבקבוקים.

מעצרו מתבצע יממה בלבד לאחר שבית משפט השלום שיחרר אותו למעצר בית. אלפרון נעצר ביום שישי האחרון בחשד לנהיגה פרועה תוך סיכון חיי אדם. הבוקר שוב הגיעו השוטרים לביתו, בעקבות חשדות חדשים. אלפרון הצעיר חשוד בסחיטה ואיומים על בעלי עסקים באזור השרון והמרכז במסגרת עסקי מחזור הבקבוקים שבהם מעורבת משפחתו. בהמשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו.

אמו של דרור, אהובה אלפרון, הביעה אתמול בבית המשפט את תסכולה מכך שהרשויות רודפות את ילדיה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט טענה אהובה אלפרון כי השוטרים עוסקים בשלושת בניה במקום לעשות את עבודתם.

"תפסיקו להיטפל לילדים שלי, שלושתם נמצאים כרגע במעצר", אמרה אהובה אלפרון לחדשות 2 באינטרנט. "במקום לעצור מישהו שלכאורה נסע באדום אולי תמצאו את רוצח בעלי?". אלפרון נעצר ביום שישי האחרון בחשד לנהיגה פוחזת תוך סיכון חיי אדם והכשלת שוטר. "מה אני יכולה לעשות כדי שתעזבו אותם? לבכות? לשבות רעב?", תהתה אלפרון. "די, הניחו לי", ביקשה אלפרון, "זה לא יכול להימשך.

לטענת אלפרון, אין לה עוד את הכוחות הנפשיים להתמודד עם הלחץ, שלטענתה, מופעל עליה. "זה כואב", היא טוענת. "פשוט קשה לי להתמודד פעם אחר פעם עם כל מה שאנחנו עוברים. אין לי יותר ברירות. זה או לשבות רעב או לצעוד לעבר בית נשיא המדינה", היא טוענת.

החשד: אלפרון התחמק מהשוטרים

בנו של "מלך הפשע" לשעבר יעקב אלפרון, שחוסל לפני כשנה וחצי מפיצוץ מטען חבלה שהוטמן ברכבו, נעצר ביום שישי האחרון לאחר מרדף משטרתי ממושך שהתנהל בעקבותיו. אלפרון, שנסע על אופנוע בשעות הלילה באזור השרון, עורר את חשדם של השוטרים לאחר שסברו כי ברשותו חומרים שאינם חוקיים - ככל הנראה סמים או נשק. הם הורו לו לעצור, אך אלפרון בתגובה רק הגביר את מהירות הנסיעה ונמלט.

כמה ניידות משטרה החלו לנסוע במרדף אחריו תוך שהם שבים וכורזים לו לעצור, אך אלפרון המשיך להימלט בנסיעה במהירות מופרזת ואף חצה שורה של צמתים ברמזור אדום. בתום דקות ארוכות של מרדף הצליח אלפרון לחמוק מהמשטרה ונעלם.

שעתיים מאוחר יותר, בשעות הבוקר המוקדמות, הגיע אלפרון במפתיע לתחנת משטרת כפר סבא וטען כי אופנועו נגנב. השוטרים, שלא האמינו לסיפורו, עצרו אותו במקום בחשד לנהיגה פרועה ולסיכון אדם בנתיב תחבורה.

היסטוריה של נהיגה פרועה

הפעם האחרונה בה הסתבך אלפרון עם המשטרה בעקבות נהיגה פרועה אירעה בחודש ינואר האחרון, שבוע בלבד לאחר ששוחרר מהכלא למעצר בית. אלפרון נפצע באורח בינוני בתאונת דרכים סמוך לנתניה. "זו הייתה תאונת פגע וברח", סיפר אלפרון הצעיר לרופאים בבית החולים, אולם המשטרה הטילה ספק בדבריו.

בשעות הצהריים של אותו יום הוזעק צוות מד"א לכניסה ליישוב אודים, בעקבות דיווח על אופנוע שהתנגש בעמוד. אמבולנס פינה את הפצוע, שהתברר כדרור אלפרון, למחלקת הטראומה בבית החולים לניאדו בעיר לקבלת טיפול רפואי, כשמצבו מוגדר בינוני והוא סובל מפגיעה באזור הבטן.

לרופאים סיפר אלפרון כי מישהו התנגש בו בעת הנסיעה ולאחר מכן נמלט מהמקום. כתוצאה מהפגיעה התרסק האופנוע שלו לחלוטין. במשטרת מרחב שרון טוענים כי לאחר תחקור עדי הראייה לתאונה, נראה כי הייתה זו "תאונה עצמית" - ללא מעורבות כלי רכב אחרים בתאונה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הווידאופדיה: יעקב אלפרון