חשד: בת 17 גנבה כרטיסי אשראי ויצאה למסע קניות

נערה שעבדה במסעדה בקניון בהוד השרון נעצרה בחשד שהשתמשה בכרטיסי האשראי של הלקוחות. על פי החשד, היא יצאה למסע קניות ורכשה עשרות מותגי קוסמטיקה והלבשה על חשבון הסועדים. בנוסף היא חשודה ש"העלימה" כספים מהכנסות המסעדה בסכום שהצטבר לסך של 6,000 שקלים. חוקרי הנוער שהגיעו לדירתה גילו עשרות מוצרים גנובים

החשד: "חגגה" על חשבון הלקוחות (חדשות 2)

לקוחות שהגיעו למסעדה בקניון "שרונים" בהוד השרון גילו להפתעתם שכרטיס האשראי שבו שילמו לאחר הארוחה, המשיך לבצע רכישות באופן עצמאי גם בימים הבאים. בתום חקירה התברר שנערה בת 17 שעבדה במסעדה, אגרה כרטיסי אשראי של לקוחות וביצעה באמצעותם רכישות בסך אלפי שקלים.

עם קבלת התלונות מצד לקוחות המסעדה, בלשי המשטרה במחלק הנוער פתחו בחקירה סמויה. בעל המסעדה סיפר להם שהוא חושד שהנערה גנבה גם כספים מהקופה, שהצטברו לסכום של כ-6,000 שקלים. כיוון שהנערה סיימה את עבודתה במסעדה, הבלשים ביקשו מבעל המסעדה לקבוע איתה פגישה בטענה שהוא חייב לה כסף. כשהגיעה לפגישה, המתינו לה גם הבלשים שהיו מחופשים לסועדים במקום, ועצרו אותה.

הנערה ששוכרת דירה בתל אביב, הודתה בחקירה שביצעה את הרכישות האסורות ואף קשר עצמה לגניבות נוספות בכרטיסי אשראי שביצעה בזמן שעבדה בבית קפה אחר בעיר. על פי החשד היא ניצלה את חוסר תשומת הלב של הלקוחות ששילמו באשראי, והחזירה לידיהם את החשבון, כשהכרטיס עצמו נשאר ברשותה.

פיצתה את החנות בעזרת כרטיס אשראי גנוב

"באחד המקרים היא נתפסה באחת החנויות היוקרתיות בקניון כשהיא מנסה לקרוע את הזמזם מאחד המוצרים", סיפר ראש מחלק הנוער במשטרת כפר סבא מפקח יוני פינקלשטיין לחדשות 2 באינטרנט. "היא התנצלה והבטיחה למוכרת שתשלם על המוצר, וחזרה יום לאחר מכן עם אחד הכרטיסים הגנובים".

החוקרים הגיעו לדירתה, שם איתרו חלק גדול מהרכוש הגנוב שכלל מותגי יוקרה, קוסמטיקה, והלבשה. יתר הציוד החשוד כגנוב נמצא בבית הוריה של הנערה בטייבה.

בתום חקירה היא שוחררה למעצר בית, שם תשהה בפיקוח של הוריה. עד כה עולה שהנערה עשתה שימוש בכרטיסי אשראי של שני לקוחות המסעדה, אך החוקרים ממשיכים בחקירה בניסיון להבין האם הנערה מעורבת בגניבות נוספות שבוצעו בחודשים האחרונים באזור כפר סבא ותל אביב.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות