העבריין נעלם - המשפחה העלתה מסוק

אסף יום-טוב, עבריין בכיר המשתייך למשפחת הפשע מוסלי, נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. לפני חמישה ימים הוא עזב את ביתו, נכנס לרכב ומאז לא נראה יותר. כעבור כמה שעות הרכב נמצא שרוף. בני המשפחה פנו למשטרה, אבל במקביל פתחו בחקירה פרטית - שכוללת גם מסוקים באוויר. ברהנו טגניה מביא את התמונות

התמונות האלה, שצולמו באמצעות מצלמות אבטחה בשבוע שעבר, הן התיעוד האחרון של אסף יום-טוב, יעד מודיעיני של המשטרה ומי שנחשב לבכיר בארגון הפשע של משפחת מוסלי.

בתיעוד שלפניכם ניתן לראות כיצד הוא נכנס לרכבו, מתניע - ונעלם. שעות לאחר שנעלם וכל הנסיונות לאתר אותו בטלפון הנייד נכשלו, החליטו בני משפחתו לפנות למשטרה ולהגיש תלונה על היעדרותו. במקביל התקבל ממוקד "איתוראן" מידע על רכב שעולה באש בפאתי אשדוד.

המשפחה מיהרה לזירת מציאת הרכב, וגילתה שם את הרכב שרוף כליל ובתוכו פריטים השייכים לאסף. למשפחה לא היה ספק שמדובר במארב מתוכנן. "הבן שלי נחטף", אומר יוסי, אביו של אסף. "שיודיעו איפה הוא נמצא, שייתנו כיוון". ואילו אשתו של אסף אומרת: "אני מוכנה לתת את הכל כדי שבעלי יחזור הביתה, אפילו שיחזור בלי רגליים, רק שיחזור כבר".

במקביל לפנייה למשטרה, החליטו בני המשפחה לפתוח בחקירה עצמאית. מסוק הועלה לאוויר, טרקטורונים גויסו למשימה, והיום שלפו קלף נוסף: "עשו לו כיפה אדומה", אומר האב, "מי שימסור מידע על מקום הימצאו יקבל 100 אלף דולר".

פרקליט המשפחה, עו"ד מוטי בניטה, אמר כי "המשטרה לא עשתה כלום, תוך אוזלת יד בוטה ופגיעה במשפחה. המשטרה מסרה דיסאינפורמציה ואמרה שיש שוטרים במקום שמחפשים - לא היה ולא נברא".

גורם בכיר במשטרה המעורב בחקירה מסר לחדשות 2 כי "מדובר בחקירה מורכבת מעבר לחטיפה, וכל דיבור נוסף עלול רק להזיק", אבל מבחינת המשפחה - כל דקה שחולפת רק מגבירה את הסיכון לחייו של אסף.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות