צעיר נהרג מפיצוץ רימון רסס בחולון

צוותי משטרה והצלה רבים הוזעקו לרחוב מנחם בגין בחולון לאחר שפיצוץ עז נשמע במקום. גופת גבר בשנות ה-20 לחייו נמצאה במקום כשהיא מרוטשת וכרותת ראש. ההערכה הראשונית של המשטרה: הצעיר שם קץ לחייו באמצעות פיצוץ רימון רסס - או שמדובר במשחק בנשק שהסתיים במוות

זירת האירוע בחולון, הערב (משטרת מחוז ת"א)

התאבדות או משחק ברימון שהוביל למוות? צוותי משטרה והצלה רבים הוזעקו הערב לרחוב מנחם בגין פינת ברקת בחולון לאחר שנשמע במקום פיצוץ עז. במקום נמצאה גופה מרוטשת של אדם בשנות ה-20 לחייו, כשראשו הופרד מגופו מעוצמת הפיצוץ. הרקע לאירוע עדיין לא ברור.

מהחקירה הראשונית של המשטרה עולה כי מדובר בצעיר שהחליט לשים קץ לחייו ופוצץ על עצמו רימון רסס. מעוצמת הפיצוץ רוטשה גופתו של האיש, וראשו נמצא במרחק מה מהגופה. מלבד שאריות הרימון וגופתו של הצעיר, לא נמצא דבר בזירת האירוע.

מנהל מד"א-איילון, איציק בן אהרון שנמצא בזירת האירוע סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "נראה שזה היה מטען גדול מאד. הגופה במצב מאוד לא טוב". חבלנים ואנשי מז"פ מנתחים בשעה זו את שאריות חומרי הנפץ כדי להבין את נסיבות האירוע.

כוחות גדולים מאד של משטרה, בראשות מפקד המחוז ניצב שחר איילון, הגיעו לזירת האירוע ופתחו מיד בחקירת האירוע. על פי הערכה ראשונית של החוקרים מדובר בהתאבדות, אולם עדיין לא נפסלה האפשרות שהצעיר מצא את הרימון בחולות ושיחק בו - עד שהתפוצץ וגרם למותו.