המורה חשודה בקיום יחסי מין עם תלמידה שבה ללמד

במשרד החינוך הוחלט כי המורה מאזור חיפה החשודה בקיום יחסי מין עם תלמידתה בת ה-17 תשוב ללמד בביה"ס. זאת, למרות שהחקירה נגדה טרם הסתיימה. גורמים במשרד החינוך: "הנושא עדיין בחקירה"

החקירה נגד המורה החשודה בקיום יחסי מין עם תלמידתה בת ה-15 מאז זו הייתה בת 12עדיין נמשכת, אך המחנכת מאזור חיפה כבר שבה ללמד בבית הספר שבו פגשה את הנערה.

המורה החשודה היא בת 50, אם חד הורית לילדה אחת, המתגוררת באותו אזור של הצעירה. על פי החשד, היא והתלמידה הכירו לפני שלוש שנים, בזמן שהנערה הגיעה לכיתה ז' בבית הספר, ומאז הן מקיימות מערכת יחסים זוגית. גורמים במשרד החינוך ציינו כי הנושא עדיין נמצא בחקירת משטרה.

הסיפור נחשף לאחר שתלמידים בבית הספר שמעו ככל הנראה על הרומן הסודי. במהירות התפשטה השמועה, שהגיעה עד להנהלה ולמורים נוספים שמיהרו ליידע את הוריה של הנערה. לאחר שהפצירו בה הוריה פנתה התלמידה בליווים לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה בנושא.

בעקבות הגשת התלונה נעצרה המורה על ידי המשטרה והובאה לחקירה מיידית בחשד לביצוע המעשה החמור. בשל רצון לשמור על פרטיות המתלוננת לא נמסרו כל פרטים מזהים על בית הספר בה מלמדת המורה החשודה.

התלמידה: "היא נישקה וליטפה אותי"

"הקשרים היו מיניים לגמרי. קיימו יחסי מין מלאים. היא גם כלאה אותי בבית שלה כשרציתי ללכת והחזיקה את הדלת חזק כדי שלא אצא", כך אומרת ש', הקטינה בת ה-17 מחיפה שהתלוננה על מערכת היחסים שניהלה איתה לכאורה המורה שלה, בראיון שהתפרסם בשבוע שעבר בעיתון מעריב.

"יום אחד לפני תום שנת הלימודים המורה כתבה על הלוח בכיתה את כתובת המסנג'ר שלה כדי שנהיה איתה בקשר אם נרצה, מספרת ש'. "התכתבתי איתה בצורה הכי תמימה. אחרי כמה חודשים של התכתבויות נפגשנו. היא הגיעה עם הרכב שלה ליד הבית שלי, עליתי לרכב, ישבנו ודיברנו", היא נזכרת.

"פתאום", משחזרת ש', "היא התחילה לנשק אותי, לגעת בי וללטף אותי. לא הבנתי באותם רגעים מה קורה. חשבתי שזה בסדר. הייתי רק בת 13, תמימה". לדבריה, המורה אמרה לה כי זה "יהיה בסדר" אם היא תישאר איתה ברכב עוד כמה דקות.

"הקשרים היו מיניים לגמרי"

בהמשך, כך מספרת ש', עברו המפגשים לביתה של המורה. "בבית הקשרים היו מיניים לגמרי. קיימנו יחסי מין מלאים", היא משחזרת. "הבת שלה הייתה במועדונית והיינו חוזרות שתינו מבית הספר - היא כמורה ואני כתלמידה. היינו גם ישנות יחד".

ש' מכחישה את טענותיה של המורה החשודה כי שוחחו על עניינים לימודיים. "לא דיברנו מעולם על לימודים", היא טוענת. "אמרתי לה לא פעם שזה לא בסדר. היו ימים שלא רציתי לקום בבוקר לבית הספר. חששתי ממה שיגידו אם יגלו. היא מצידה ניסתה להרגיע אותי ואמרה שזה בסדר".

במסגרת הקשר שהלך והתחזק, טוענת ש', העניקה לה מורתה מתנות רבות. "קיבלתי ממנה עגילים ליום ההולדת", היא אומרת. "קיבלתי ממנה כל מיני דברים וגם קניתי לה פעם משהו ליום ההולדת שלה. פעם היא הביאה לי במתנה ספר על אונס של אישה, אפילו לא קראתי אותו. היא גרמה לי לאהוב אותה", היא מספרת בזעזוע.

לדברי ש', הקשר הסודי התגלה לאחר שהמורה הודיעה לה כי היא לא מעוניינת להיפגש עימה יותר. "עברתי תקופה קשה. אבא שלי חשד שמשהו לא בסדר בקשר עם ע' ואז החלטתי שאני מספרת להם על הקשר וגם שהוא נפסק", היא מספרת.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות