תיעוד: כך נעצר החשוד באונס בראשל"צ

תושב ראשל"צ נעצר בחשד שאנס באכזריות את בת זוגו של חברו מול עיניו. כשבן זוגה של הנאנסת ניסה לעצור אותו - הוא שיסה בו את כלב הפיטבול שלו. מצלמות האבטחה חושפות את רגע המעצר

כיצד הפך ביקור של חברים לאונס? זה מה שמנסים לברר החוקרים שעצרו היום תושב ראשון לציון בן 34 בחשד לאונס בת זוגו של חברו. על פי החשד, הוא אנס את האישה כשהוא מאיים בתקיפה של כלב הפיטבול שלו.

החשד: "אנס באיומי סכין"

בני משפחתו של החשוד טוענים שמדובר בעלילת שווא. לדבריהם, לא מדובר בעבריין ובני הזוג בדו את סיפור האונס לאחר שלא הצליחו לסחוט את החשוד. מצלמות האבטחה בדירתו חושפות שלמרות שכביכול אין לו מה להסתיר, הוא סירב להכניס את השוטרים לדירתו והם נאלצו לפרוץ את הדלת על מנת לעצרו.

סמוך לשעה 05:00 התקשרה תושבת העיר בת 36 למשטרה וסיפרה כי הותקפה על ידי חבר של בן זוגה. לדבריה, היא הגיעה לביתו של החשוד על מנת לאסוף את חברה ששהה במקום ומצאה את השניים שיכורים. החשוד, כך טענה המתלוננת, התנפל עליה ואנס אותה פעמיים כשהוא מאיים עליה בסכין.

כאשר ניסה בן זוגה להגן עליה ולמנוע מחברו להמשיך במעשיו, שיסה בו החשוד את כלבו וזה נשך אותו בידו. לאחר שבא על סיפוקו, סיפרו השניים כי החבר הסכים לשחררם לדרכם רק כשחתמו על מסמך והתחייבו שלא להתלונן במשטרה. החשוד נעצר והובא לחקירה. המתלוננת הועברה לבית החולים וולפסון בחולון.